"Модерн-Авто" Peugeot Центр Івано-Франківськ

Кредит

Переваги кредитної програми:

 

1. Зручно
Всю необхідну інформацію по кредиту, а також розрахунок щомісячного платежу вам надасть фінансовий консультант дилерського центру. Подача документів і заповнення заявки відбувається безпосередньо на місці.

2. Швидко
Рішення про надання кредиту приймається протягом одного робочого дня з моменту отримання повного пакету документів на кредит.

3. Прозорі умови
Кредитні умови за програмою не містять ніяких прихованих комісій та платежів,  у вас є можливість дострокового погашення з першого дня без будь-яких штрафних санкцій. Доступні класична і ануїтетна схеми погашення кредиту.

4. Надійні страхові партнери
Страховими партнерами є компанії, що демонструють стабільність,  мають багаторічний практичний досвід роботи і надійну ділову репутацію та входять в ТОП-10 компаній на ринку.

5. Підтримка імпортера автомобілів PEUGEOT в Україні
Кредитна програма розроблена і підтримується імпортером автомобілів PEUGEOT в Україні, тому, коли ви оформлюєте кредит у нас, ви можете бути впевнені що отримуєте самі конкурентні кредитні умови на ринку.

 

КРЕДИТУВАННЯ КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК


Кредитний партнер ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» . Початковий внесок – від 30%, строк кредитування – до 60 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк кредитування.

Стандартні умови кредитування

 

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ  ОЩАДБАНК


Кредитний партнер АТ «ОЩАДБАНК». Початковий внесок – від 30% вартості автомобіля, строк кредитування – до 84 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк кредитування.

Спеціальні умови кредитування

 

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ АТ КБ «Приватбанк»


Відсоткова ставка - від 0,01% річних

Початковий внесок – від 20%

Строк кредитування – до 5 років

Фіксовані відсоткові ставки на весь строк кредитуванняСпеціальні умови кредитування