"Модерн-Авто" Peugeot Центр Івано-Франківськ

Концерн Stellantis на виставці Агро 2021: величезний стенд автомобілів PEUGEOT на будь-який смак і під будь-які запити!

Концерн Stellantis на виставці Агро 2021: величезний стенд автомобілів PEUGEOT на будь-який смак і під будь-які запити!
  • На виставці Агро 2021 Концерн Stellantis представить широку модельну лінійку автомобілів бренду Peugeot.

  • Крім титулованих і стильних кросоверів, недорогих популярних легкових автомобілів, практичних разновеликих фургонів, також на виставці будуть представлені ексклюзивні автомобілі DANGEL з повним приводом 4х4.

  • Запрошуємо відвідати єдиний стенд Концерну Stellantis на виставці Агро 2021, яка пройде вже 8-11 червня на території Експоцентру України (ВДНГ).

Не пропустіть унікальну подію: демонстрацію найпопулярніших, найкращих, оригінальних автомобілів Концерну Stellantis в рамках виставки Агро-2021, яка пройде 8-11 червня на території Експоцентру України (ВДНГ). Адже для всіх учасників і гостей виставки представники Концерну Stellantis підготували власну автомобільну виставку на величезному автомобільному стенді, яка включає різні моделі бренду PEUGEOT. Тут знайдуться і популярні кросовери, і не дорогі легкові авто, і практичні фургони, і навіть ексклюзивні варіанти Dangel 4x4.

PEUGEOT: автомобілі-володарі титулів «Автомобілі Року»!

Бренд PEUGEOT представить два кросовера, причому обидва є надзвичайно популярними у покупців і заслужили чимало почесних нагород, а також є можливість познайомитися зі спеціальним хлібним фургоном.

Перш за все, мова йде про моделі PEUGEOT 3008, яка є володарем престижних титулів «Автомобіль року» в Європі, в Україні має титул «Кращого автомобіля в сегменті компактних кросоверів», а також ще близько 70 нагород в світі загалом. Автомобіль постане перед гостями виставки в оновленому варіанті: нова передня частина з характерними світлодіодними «іклами», збільшений дисплей в салоні, розширені комплектації. Крім того, відтепер для оновленого кросовера PEUGEOT 3008 в Україні доступна гібридна версія: сумарна потужність 300 к.с., повний привід 4х4, можливість руху тільки на електротязі. Саме гібридний кросовер PEUGEOT 3008 Hybrid4 і буде представлений в зоні експозиції Бренду.

Другим автомобілем стане компактний кросовер PEUGEOT 2008 – володар престижного титулу «Кращий кросовер в Україні 2021». І дана нагорода цілком заслужена: автомобіль компактний зовні і просторий всередині, його салон виконаний з якісних оздоблювальних матеріалів, під капотом встановлено сучасні турбо-мотори (бензин або дизель), а список оснащення не поступається автомобілям на клас вище.

Також, на виставці буде представлений спеціальний фургон для перевезення хліба на шасі PEUGEOT BOXER. Даний хлібний фургон має чотири бічних дверей, загальна місткість фургона складає 108 лотків. Використання сендвіч-панелей товщиною 50 мм гарантує підтримку оптимального температурного режиму. Крім того, передбачено сертифіковане світлодіодне освітлення, що дозволяє виконувати навантаження / вивантаження товару навіть в темний час доби, і наявність вентиляційних решіток для природного провітрювання.