Викуп авто

Якщо у вас вже є автівка, яку ви хочете замінити на нову з салону Peugeot, необхідно пройти обов’язкову процедуру оцінки вартості старого авто. Фахівці нашого автосервісу оглядають технічний стан автомобіля та пропонують його ринкову вартість. Якщо ця сума компенсації видається власнику заниженою, можна озвучити іншу суму, за яку цю автівку власник погоджується виставити на продаж. Кошти за автомобіль можна отримати після його продажу.

Якщо власника старої автівки не влаштовує ціна, яку пропонують фахівці автосервісу Peugeot після технічної оцінки, але він готовий купити новий автомобіль, тоді стара автівка залишається на продаж за ціною, яку виставляє власник. Кошти за автомобіль можна отримати після його продажу.

Такий  варіант придбання нового авто дозволяє позбутися проблем із продажем старого автомобіля. Здати на продаж можна автомобілі різних марок та року випуску.

Як відбувається викуп

– Приїжджаєте на своєму старому автомобілі в автосалон

– Фахівці автосервісу проводять оцінку його технічного

– Після огляду автомобіля разом із фахівцем встановлюєте ціну автівки

– Купляєте новий автомобіль

– Підписуєте необхідні документи для продажу старої автівки

– Після продажу автомобіля ми зв’язуємося з вами і ви забираєте свої гроші.

Платформа «ModernCar» – це безпечний спосіб продажу автомобіля за ринковою ціною, економія ваших нервів та захист від труднощів продажу

Чому система викупу вигідна для вас?

– Ми підготуємо ваш автомобіль для продажу і будемо дбати про нього.

– Ми будемо цілодобово охороняти ваш автомобіль і в будь-який час показувати потенційним покупцям.

– Ми займатимемося продажем вашого автомобіля через інтернет, спеціалізовані видання та через нашу базу даних.

Ви їздите на новому Peugeot та насолоджуєтеся комфортом та швидкістю, а ми в цей час продаємо ваш старий автомобіль замість вас.