Про нас

laskavo

Офіційний дилер бренду Пежо в Івано-Франківській області Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» запрошує всіх відвідати автосалон та відчути всі переваги французького бренду.

На сьогоднішній день, Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» – це концептуальний 3-S комплекс, що пропонує весь модельний ряд легкових і комерційних автомобілів Peugeot, повний комплекс послуг і європейський рівень якості. Сервісний центр Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» повністю відповідає стандартам бренду Peugeot і використовує найсучасніші технології та обладнання.

Будучи офіційним дилером, Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» підтримує гарантію виробника терміном в 24 місяці без обмеження пробігу. Крім того, купуючи автомобіль в Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто», клієнти можуть скористатися службою підтримки Peugeot Assistance, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів у році. Звернувшись в Peugeot Assistance, вони можуть розраховувати на техдопомога в дорозі , консультації, медичну допомогу та багато інших послуг.

Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» надає своїм клієнтам цілий ряд переваг, до числа яких
входять: можливість покупки авто за системою trade – in, страховка та лізинг, а також ряд додаткових і приємних привілеїв.