Про нас

laskavo

Офіційний дилер бренду Peugeot в Івано-Франківській області – Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» запрошує всіх відвідати автосалон та відчути всі переваги французького бренду.

Пежо Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» – це офіційний дилер PEUGEOT в Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях.

концептуальний 3S комплекс пропонує весь модельний ряд легкових і комерційних автомобілів Peugeot, сервісне обслуговування автомобілів, оригінальні запасні частини, аксесуари, повний комплекс послуг і європейський рівень якості обслуговування клієнтів.

Завітайте до ДЦ Модерн-Авто і наші спеціалісти нададуть Вам повну та вичерпну інформацію по кожній моделі автомобілів Peugeot та допоможуть з вибором автомобіля який відповідає Вашим вимогам. Також Ви зможете скористатися послугою Пежо Фінанс – спеціальною фінансовою програмою розробленою компанією Пежо спільно з партнерами, яка робить купівлю автомобілів Пежо більш вигідною, простою та зручною. Ми пропонуємо спеціальні кредитні програми для купівлі автомобілів Пежо, а також програми лізингу та страхування.

Будучи офіційним дилером автомобілів Peugeot, ДЦ Модерн-Авто підтримує гарантію виробника терміном на 2роки без обмеження пробігу. Також купуючи автомобіль Пежо, клієнти можуть скористатися службою підтримки Peugeot Assistance, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Звернувшись в Peugeot Assistance, клієнти можуть розраховувати на техдопомогу в дорозі , консультації, медичну допомогу та багато інших послуг.

Сервісний центр Модерн-Авто відповідає всім вимогам гарантійного та після гарантійного обслуговування автомобілів.  Завітавши до нашого Сервісного центу – Ви зможете скористатися такими послугами:

– Технічне обслуговування;

– Діагностика та ремонт підвіски;

– Комп’ютерна діагностика та ремонт електрообладнання;

– Послугами автомийки;

– Шиномонтаж та балансування коліс;

– Коригування кутів розвал-сходження на сучасному 3D стенді;

– Встановлення аудіо та відео систем (охоронні системи);

– Заправка та очистка кондиціонера, та багато іншого.

Спеціалісти СЦ Модерн-Авто підберуть оригінальні запасні частини для Вашого автомобіля, на які надається гарантія терміном на 1рік, також Ви зможете придбати додаткові аксесуари для свого автомобіля.

Сервісний центр Пежо «Модерн-Авто» повністю відповідає стандартам бренду Peugeot і використовує у своїй роботі сучасні технології та обладнання. Фахівці нашого Сервісного центру проходять навчання, і сертифікацію в центрах технічної підготовки PEUGEOT, тому кожному нашому клієнту ми гарантуємо високу якість виконаних робіт.

Перевагою Сервісного Центру Peugeot є те, що ми обслуговуємо на високому рівні автомобілі всіх брендів.

ДЦ Модерн-Авто надає своїм клієнтам цілий ряд переваг, до числа яких входять: можливість покупки авто за системою trade – in, тест-драйв, купівля авто в кредит з 0,001% ставкою або лізинг, страхування, та ряд додаткових і приємних привілеїв.

Наш Дилерський Центр повністю відповідає стандартам бренду Peugeot ,тому у  своїй діяльності ми завжди прагнемо  задовільнити вимоги наших Клієнтів. Для цього в нашому арсеналі – достатній досвід роботи з брендом Peugeot професійна команда та передові технології.