КРЕДИТУВАННЯ

Peugeot Finance – один з найвигідніших на українському ринку фінансових інструментів придбання автомобілів в кредит, вміщує в себе широкий вибір програм кредитування.

Початковий внесок – від 10%, строк кредитування – до 84 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк кредитування.

Переваги програми:

1. Зручно

Всю необхідну інформацію по кредиту, розрахунок щомісячного платежу надасть фінансовий консультант салону. Подача документів і заповнення заявки відбувається в салоні.

2. Швидко

Рішення по кредиту приймається протягом 1 робочого дня з моменту отримання повного пакету документів на кредит.

3. Прозорі умови

Кредитні умови за програмою не містять ніяких прихованих комісій і платежів, дострокове погашення можливе з першого дня без будь-яких штрафних санкцій

4. Надійні страхові партнери

Страховими партнерами є компанії, що демонструють стабільність та мають багаторічний практичний досвід роботи і надійну ділову репутацію, входять в ТОП-10 компаній на ринку.

5. Підтримка імпортера автомобілів Peugeot в Україні

Кредитна програма розроблена і підтримується імпортером автомобілів Peugeot в Україні, тому, оформляючи кредит за програмою Peugeot Finance, ви можете бути впевнені, що отримуєте найбільш конкурентні кредитні умови на ринку.

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ

В рамках програми Peugeot Finance, фінансування надаємо всім категоріям клієнтів, включаючи фізичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності та  юридичних осіб. Єдиною відмінністю при покупці автомобіля за програмою Peugeot Finance для різних категорій клієнтів є подача різного пакету документів. Докладніше

Программа Peugeot Finance. Кредитный партнер ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

Кредитний партнер ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Кредитний партнер ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Початковий внесок – від 10%, строк кредитування – до 84 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк кредитування.

Кредитування для фізичних осіб та ФОП

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ НА МОДЕЛІ 3008, 5008 та  TRAVELLER

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ НА ВСІ МОДЕЛІ

СТАНДАРТНІ УМОВИ НА ВСІ МОДЕЛІ

Кредитування для юридичних осіб

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ НА МОДЕЛІ 3008, 5008 та TRAVELLER

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ НА ВСІ МОДЕЛІ 

СТАНДАРТНІ УМОВИ НА ВСІ МОДЕЛІ

 

Программа Peugeot Finance. Кредитный партнер ПАТ “КРЕДОБАНК”

Кредитний партнер ПАТ «КРЕДОБАНК». Початковий внесок – від 10%, строк кредитування – до 84 місяців. Змінна відсоткова ставка починаючи з 25-го місяця кредитування.

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ НА ВСІ МОДЕЛІ