Peugeot Traveller

Елегантний та сучасний, новий PEUGEOT Traveller Business є новим еталоном серед автомобілів, створених для ділових мандрівників.

PEUGEOT Traveller оснащений найсучаснішими системами і технологіями, такими як 7 “сенсорний екран для управління основними системами і функціями і проекційний Head Up дисплей, на який виводиться основна інформація про поїздку, система допомоги при підйомі по схилу Hill Start Assist, круїз-контроль з обмежувачем швидкості , система Hands Free Access (безконтактне відкриття і закриття дверей за помахом ноги) і ін. Серед доступних опцій також система попередження про зіткнення і екстреного гальмування Active Safety Brake, задній і передній датчики паркування з системою контролю “сліпих зон”, камера заднього виду, сигналізатор втоми водія, система попередження зміни смуги, система розпізнавання дорожніх знаків, система автоматичного перемикання фар SMARTBEAM, система оптимізації зчеплення дорогою Grip Control і багато інших.

Разом із Head-Up Display та незліченими можливостями системи допомоги водієві, новий PEUGEOT Traveller Business є дебютом у новому поколінні 3D навігації з доступом через 7-дюймовий сенсорний екран.

НОВІТНІЙ ДИЗАЙН

Новинка отримала безліч привабливих особливостей, які роблять автомобіль еталоном в даному сегменті. Дизайн PEUGEOT Traveller знайшов риси, характерні для новітніх седанів і кросоверів бренду, в ньому досягнуто оптимальний баланс між компактним зовнішнім виглядом і просторим інтер’єром. В Україні PEUGEOT Traveller буде доступний в двох варіантах довжини кузова: 4,956 м (версія L2) і 5,306 м (версія L3), кількість пасажирських місць, при цьому, варіюється від 5 до 9. Висота автомобіля 1,9 м гарантує, що він без проблем пройде на будь-яку парковку.

СУЧАСНІ, ЕФЕКТИВНІ ДВИГУНИ

PEUGEOT Traveller Business має нову нижню частину на основі модульної платформи EMP2, що забезпечує високий рівень комфорту, якості та ефективності. З PEUGEOT Traveller ви відчуєте, як легко і комфортно подорожувати завдяки високій якості керування автомобілем та зручним салоном, що дарує неперевершене відчуття. З двигуном HDi потужністю 150к.с. а новою автоматичною 6-ти ступеневою коробкою передач EAT6, ви можете бути впевнені у приємному кермуванні в поєднанні з низьким споживанням пального та рівнем СО2 у відпрацьованих газах.

Завантажити брошуру про модель
Каталог аксесуарів
Технічні характеристики
Прайс-лист на автомобілі 2018 року

Фотогалерея