Peugeot 5008

Новий крососвер PEUGEOT 5008: увійдіть у новий простір

Потужний дизайн Нового кросоверу Peugeot 5008 миттєво створює неповторне враження. Стильні лінії кузову, панорамнй дах Black Diamond та хромована решітка радіатора демонструють елегантний дизайн просторого кросоверу. 

НОВА СВОБОДА

Коли ви за кермом Нового 7-ми місного кросовера Peugeot 5008 ваше задоволення від кермування переходить на новий рівень, і не має значення, подорожуєте ви наодинці чи з пасажирами. Насолоджуйтесь натуральним світлом, який заповнює розкішний салон автомобіля через панорамний дах. Та відкривайте для себе незрівнянний рівень керованості, комфорту та продуктивності.

ПІДСИЛЮЄ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ

Пробудіть свої відчуття з інноваційним інтер’єром Peugeot i-Cockpit®. 100% цифровий head-up дисплей з можливостями персоналізації, 8-ми дюймовий touch screen, нове компактне кермо із вбудованими кнопками управління та електронним важелем автоматичної коробки передач, гарантовано покращать ваше задоволення від кермування.

ПРЕМІАЛЬНИЙ ПРОСТІР

У вашому розпорядженні три окремим пасажирських сидінням та третій ряд із двома сидіннями, які можна зняти. Одже налаштуйте свій новий SUV 5008 саме так, як вам потрібно, щоб забезпечити комфортну подорож для всіх пасажирів.

Налаштуйте свої відчуття, використовуючи систему i-Cockpit Amplify та насолождуйтесь вашою улюбленою музикою завдяки високоякісній FOCAL Hi-Fi аудіо системі.

РОЗШИРТЕ СВОЇ ГОРИЗОНТИ

– Модулюйте салон вашого автомоблю так, як порбно саме вам і насолоджуйтесь простором.
– Нова платфора, зовнішній вигляд та обладнання автомобля – все було створено для вашої максимальної мобільності. У поєднанні з високопродуктивними дизельними двигунами BlueHDi та новою автоматичною коробкою передач EAT6, Peugeot сигналізує про прибуття нової ери високоякісних кросоверів.

Технічні характеристики
Прайс-лист на автомобілі 2018 року

Фотогалерея