Peugeot 308SW

Універсал Peugeot 308 SW стане надійним помічником як для сім’ї, так і в якості службового автомобіля.

Огляд

У новому універсалі Peugeot 308 SW, що був спроектований «з чистого аркуша», стрімка зовнішність поєднується з просторим інтер’єром салону. У ньому елегантно втілені основні якості сучасного універсалу: простір, надійність, універсальність і практичність, саме тому він був визнаний Автомобілем року в Європі в 2014 році.

6-ступінчаста АКПП

Шестиступінчаста автоматична коробка передач забезпечує надзвичайно швидке і плавне перемикання передач, щоб гарантувати відмінні враження від водіння.

При проектуванні цієї АКПП інженери прагнули звести до мінімуму вміст CO2 у відпрацьованих газах. Саме тому вона стане ідеальним вибором для тих, хто піклується про навколишнє середовище і є прихильником комфорту: різниця в показниках вміст CO2 для механічної та автоматичної КПП складає всього 9 г/км!

Трансформованість

У багажнику нового Peugeot 308 SW забезпечено оптимальний обсяг для перевезення багажу, поряд з кращими зразками в даному класі автомобілів. Завдяки модернізації салону та встановлення сидінь з простою системою складання під назвою «Magic Flat», новий універсал марки Peugeot з легкістю підлаштовується під ваші потреби.

Якість

В високій якості виконання нового Peugeot 308 SW можна переконатися на прикладі доведення кожної деталі. Мета: представити один з кращих автомобілів на ринку і підтвердити входження нашої марки в більш високий сегмент.

Дизайн

Інженерам-конструкторам і художникам-оформлювачам Peugeot вдалося створити просторий універсал зі стильним, спортивним, притиснутим до землі зовнішнім виглядом. Його великі розміри (довжина 4585 мм, висота 1471 мм) задовольнять вимоги покупців, що цінують основні якості універсалів: великий багажник, просторий салон, можливість його трансформації і практичність.

Характеристики

На вибір покупцям в Україні запропонована широка гама двигунів, що поєднують в собі прекрасні динамічні характеристики і економічність:

  • Двигун THP 150 EAT6

    Двигун, який комплектується 6-ступінчатою автоматичною коробкою передач АКПП-6, забезпечує високий крутний момент (240 Нм при 1400 хв). Цей двигун відрізняється високою прийомистістю та еластичністю.

  • Двигун BlueHDi 120 Stop&Start EAT6

    Новий 308 оснащено новітнім двигуном BlueHDi 120 к.с. з системою Stop&Start із найбільш ефективною системою зниження токсичності відпрацьованих газів та гарантовано зменшеного споживання пального.

  • Двигун HDi MT

    Технологія HDi поєднана з дуже ефективною системою контролю викидів — із сажовим фільтром. Як самоочисна система, вона переробляє газ, який утворюється внаслідок згоряння дизельного пального у двигуні. Фільтр забезпечує скорочення викидів твердих частинок вихлопу дизельного двигуна, зменшуючи їх до значного рівня (0,004 г/км). Така технологія робить дизельні двигуни екологічно безпечнішими.

Завантажте брошуру про модель
Завантажте каталог аксесуарів
Завантажте прайс-лист
Завантажте прайс-лист NEW 308SW
Завантажте прайс-лист – автомобіль 2017 року
Завантажте прайс-лист NEW 308SW – автомобіль 2017 року

Фотогалерея