Peugeot 308SW

Універсал Peugeot 308 SW стане надійним помічником як для сім’ї, так і в якості службового автомобіля.

Огляд

У новому універсалі Peugeot 308 SW, що був спроектований «з чистого аркуша», стрімка зовнішність поєднується з просторим інтер’єром салону. У ньому елегантно втілені основні якості сучасного універсалу: простір, надійність, універсальність і практичність, саме тому він був визнаний Автомобілем року в Європі в 2014 році.

6-ступінчаста АКПП

Шестиступінчаста автоматична коробка передач забезпечує надзвичайно швидке і плавне перемикання передач, щоб гарантувати відмінні враження від водіння.

При проектуванні цієї АКПП інженери прагнули звести до мінімуму вміст CO2 у відпрацьованих газах. Саме тому вона стане ідеальним вибором для тих, хто піклується про навколишнє середовище і є прихильником комфорту: різниця в показниках вміст CO2 для механічної та автоматичної КПП складає всього 9 г/км!
Такою коробкою агрегатується бензиновий 1,6-літровий двигун потужністю 150 л. с.

Трансформованість

У багажнику нового Peugeot 308 SW забезпечено оптимальний обсяг для перевезення багажу, поряд з кращими зразками в даному класі автомобілів. Завдяки модернізації салону та встановлення сидінь з простою системою складання під назвою «Magic Flat», новий універсал марки Peugeot з легкістю підлаштовується під ваші потреби.

Якість

В високій якості виконання нового Peugeot 308 SW можна переконатися на прикладі доведення кожної деталі. Мета: представити один з кращих автомобілів на ринку і підтвердити входження нашої марки в більш високий сегмент.

Дизайн

Інженерам-конструкторам і художникам-оформлювачам Peugeot вдалося створити просторий універсал зі стильним, спортивним, притиснутим до землі зовнішнім виглядом. Його великі розміри (довжина 4585 мм, висота 1471 мм) задовольнять вимоги покупців, що цінують основні якості універсалів: великий багажник, просторий салон, можливість його трансформації і практичність.

Характеристики

На вибір покупцям в Україні запропонована широка гама двигунів, що поєднують в собі прекрасні динамічні характеристики і економічність:

  • дизельний двигун HDi, 1.6л, 92 к. с., 5 МКПП
  • дизельний двигун, 1.6л, 120 к. с., 6 АКПП
  • бензиновий двигун, 1.6л, 150 к. с., 6 AКПП

Завантажте брошуру про модель
Завантажте каталог аксесуарів
Завантажте прайс-лист

Фотогалерея