Peugeot 308

У нових формах Peugeot 308 відображається стилістична концепція марки. Розміри і якість обладнання моделі 308 залишаються незмінними, забезпечуючи просторість і зручність салону.

Огляд

Дизайнери і інженери-конструктори Peugeot зуміли створити яскравий, зручний, надсучасний легковий автомобіль зі спортивним зовнішнім виглядом, здатний забезпечити по-справжньому унікальні враження від водіння. Peugeot 308 визнаний «Автомобілем року – 2014» в Європі!

Peugeot I-Cockpit

На борту нового Peugeot 308 водій знаходиться в серці справжньої кабіни пілота: незвичайно новаторська і надзвичайно зручна організація простору, що отримала назву Peugeot i-Cockpit.

На XXIX Міжнародному автомобільному фестивалі салон Peugeot i-Cockpit був названий «Найкрасивішим оформленням інтер’єру – 2013». Така компоновка водійського місця і передньої панелі відповідає цілому переліку технічних нормативів, включаючи спортивне кермо, зменшеного діаметру, і комбінацію приладів, розташовану поверх обода керма на рівні очей водія.

У салоні відразу привертає увагу великий сенсорний екран з діагоналлю 24,6 см (9,7 дюйма), поверхня якого звернена в сторону водія. Він забезпечує йому простий і зручний доступ до управління бортовими системами і додатками.

Дизайн

Новий Peugeot 308 відрізняється надзвичайно мінімалістичним стилем оформлення, який є унікальним для автомобільної промисловості. Завдяки елегантним, плавним, спортивним лініям кузова він відразу справляє враження витонченого і ефектного автомобіля. Така технологічна елегантність також проявляється в оформленні салону завдяки концепції Peugeot i-Cockpit, ергономічному компонувані, простору на передніх сидіннях і особливо ретельно підібраним матеріалам внутрішнього оздоблення.

Економічність та екологічність

Новий Peugeot 308, маса якого в новому поколінні була зменшена на 140 кг, комплектується ефективними силовими агрегатами.

Ще на ранніх етапах проектування було задумано зробити новий Peugeot 308 динамічним автомобілем з помірною витратою палива. Так маса Peugeot 308 нового покоління була істотно зменшена, щоб знизити споживання палива і зменшити кількість CO2 у відпрацьованих газах, при цьому поліпшивши керованість. Для зменшення загальної маси автомобіля були застосовані полегшені матеріали і технічні вузли. Автомобіль вийшов компактним, демонструє відмінну аеродинаміку.

У моторній гамі представлено два бензинових і один дизельний двигун. У випускній системі автомобілів, оснащених дизельними двигунами, передбачений фільтр сажі – високоефективна система, яка б знизила на 99,99% кількість підвішених часток у відпрацьованих газах. Це самоочищаються пристрій дозволяє домогтися мінімальної кількості частинок – всього 0,004 г / км!

Якість виконання

На кожному етапі проектування нового Peugeot 308 особлива увага приділялася бездоганній якості виконання кожної деталі. Високотехнологічний характер нового Peugeot 308 є частиною його ДНК: це видно по використаним матеріалам і деталей обробки, досить лише одного погляду!

Характеристики

На вибір покупцям в Україні запропонована широка гама двигунів, що поєднують в собі прекрасні динамічні характеристики і економічність:

  • бензиновий двигун 1.2л, PURETECH 82 к. с., 5РКПП
  • бензиновий двигун 1.6л, VTI 120 к. с., 5МКПП
  • бензиновий двигун 1.6л, VTI 120 к. с., 4AКПП

Завантажте брошуру про модель
Завантажте каталог аксесуарів
Завантажте прайс-лист

Фотогалерея