Peugeot 308

У нових формах Peugeot 308 відображається стилістична концепція марки. Розміри і якість обладнання моделі 308 залишаються незмінними, забезпечуючи просторість і зручність салону.

Достатньо одного погляду, щоб оцінити особистіть нового PEUGEOT 308. Знаменитий лев Peugeot посідає чільне місце на виразній решітці радіатора, елегантності автомобілю додають також 16-ти дюймові диски Zyrcon. Новий компактний 5-дверний хетчбек PEUGEOT 308 має повністю інтегровані світлодіодні ходові вогні та галогенові фари, що додають помітності на дорозі. 
Сміливі, чисті та розкішні лінії, матеріали найвищого ґатунку – новий PEUGEOT 308 GT Line може похизуватися стильним спортивним дизайном. Високоякісне оздоблення з «ефектом шкіри»/ Oxford Mistral зі швами червоного кольору, кермо, повністю оздоблене шкірою з алюмінієвими акцентами – ви будете насолоджуватися інтер’єром щодня.
Вивірені пропорції, експресивний стиль і продумані лінії роблять вигляд нового PEUGEOT 308 сильним і динамічним. Його особистіть підкреслюється новою потужною передньою частиною з хромованими вставкамиi та новими галогеновими й еліптичними модульними головними фарами.

Peugeot I-Cockpit

Мінімалістичний і функціональний дизайн інтер’єру доповнює ергономіку заради водійської насолоди. PEUGEOT i-Cockpit®    це компактне кермо, передня панель інструментів і ємнісний сенсорний екранi, які разом забезпечують захоплення та задоволення кермуванням.

На борту нового PEUGEOT 308 за безпрецедентні враження від кермування відповідає PEUGEOT i-Cockpit® та його унікальні складові. Компактне кермо гарантує неперевершену керованість, нова панель приладів – більший комфорт, а ємнісний сенсорний екран i високу інтуїтивність.

Дизайн

Новий Peugeot 308 відрізняється надзвичайно мінімалістичним стилем оформлення, який є унікальним для автомобільної промисловості. Завдяки елегантним, плавним, спортивним лініям кузова він відразу справляє враження витонченого і ефектного автомобіля. Така технологічна елегантність також проявляється в оформленні салону завдяки концепції Peugeot i-Cockpit, ергономічному компонувані, простору на передніх сидіннях і особливо ретельно підібраним матеріалам внутрішнього оздоблення.

Технології

НОВА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ EAT6
Нова автоматична коробка передач EAT6* від AISIN забезпечує задоволення від водіння та екологічну ефективність (зменшує витрати пального і викиди СО2 у порівнянні з попереднім поколінням КПП). EAT6 – це нова 6-ступінчата автоматична коробка передач з технологією Quickshift. Ця технологія дозволяє перемикати передачі швидше, при цьому гарантує неперевершену плавність і неймовірне задоволення від керування.

ДОПОМІЖНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ, РОЗРОБЛЕНІ ЗАРАДИ ВОДІЯ
З новим PEUGEOT 308 ви отримаєте все від допоміжних водійських систем останнього покоління:
Система мониторингу сліпих зон
Visiopark 1
Система екстреного гальмування Active safety brake
Адаптивне дальнє світло
Система інформування про обмеження швидкості/ Система інтелектуального контролю швидкості

КЕРОВАНІСТЬ НА ДОРОЗІ

Через те, що вся суть задоволення від кермування, насправді, криється у контролі, новий PEUGEOT 308 пропонує вискотехнологічні рішення для підвищення керованості на дорозі. Підвіска та шини ідеально підлаштовані під двигуни BlueHDi, HDi та THP, аби демонструвати більшу ефективність та оптимальний комфорт.

Характеристики

На вибір покупцям в Україні запропонована широка гама двигунів, що поєднують в собі прекрасні динамічні характеристики і економічність:

  • Двигун THP 150 EAT6

    Двигун, який комплектується 6-ступінчатою автоматичною коробкою передач АКПП-6, забезпечує високий крутний момент (240 Нм при 1400 хв). Цей двигун відрізняється високою прийомистістю та еластичністю.

  • Двигун BlueHDi 120 Stop&Start EAT6

    Новий 308 оснащено новітнім двигуном BlueHDi 120 к.с. з системою Stop&Start із найбільш ефективною системою зниження токсичності відпрацьованих газів та гарантовано зменшеного споживання пального.

  • Двигун HDi MT

    Технологія HDi поєднана з дуже ефективною системою контролю викидів — із сажовим фільтром. Як самоочисна система, вона переробляє газ, який утворюється внаслідок згоряння дизельного пального у двигуні. Фільтр забезпечує скорочення викидів твердих частинок вихлопу дизельного двигуна, зменшуючи їх до значного рівня (0,004 г/км). Така технологія робить дизельні двигуни екологічно безпечнішими.

Завантажити брошуру про модель
Каталог аксесуарів
Прайс-лист 308 2017 року 
Прайс-лист NEW 308 2017 року
Прайс-лист NEW 308 2018 року

Фотогалерея