Peugeot 301

Peugeot 301 відрізняється надійною конструкцією і стильним оформленням. В автомобілі застосовані кращі технічні рішення інженерів Peugeot, завдяки яким він стане вашим незамінним помічником.

Новий PEUGEOT 301 є втіленням останніх стилістичних рішень бренду. Його потужний та сучасний дизайн виражений у вертикальній радіаторній решітці та передніх фарах, які ідеально підкреслюють елегантний образ автомобіля. Він має фірмове освітлювальне обладнання, включно з передніми ходовими вогнями та задніми фарами у формі слідів від кігтів лева. Це підсилює хай-тек характер PEUGEOT 301.
Виразні контури, у поєднанні з сучасними стильними рішеннями від PEUGEOT, елегантно формують вишуканий образ нового седану PEUGEOT 301, який поєднує міцність, просторість та динамічність. 

Вишуканий інтер’єр

Коли ви відчиняєте двері нового PEUGEOT 301, то опиняєтеся в салоні сучасного седану з новою футуристичною панеллю приладів. Сідайте за кермо в ергономічне та зручне водійське крісло. Завдяки новому дизайну та великому 7-ми дюймовому сенсорному екрану на центральній панелі. PEUGEOT 301 є втіленням вдалого поєднання елегантності та гармонії.

Враження від кермування

Динамічність нового седану PEUGEOT 301 гарантує комфорт та високий рівень потужності на будь-якій дорозі.

Смарт-можливості нового PEUGEOT 301 сконцентровані навколо великого 7-ми дюймового сенсорного екрану i. Він надзвичайно зручний завдяки використанню новітніх технологій. Екран відображає для водія вид із камери заднього виду та дані системи 3D-навігації. Він також дублює інтерфейси додатків MirrorLink® i, Android Auto®та Apple CarplayTM зі смартфонів, які підтримують Mirror Screen Triple Play i .Ця система є інноваційною для даного сегменту.

Комфортний та функціональний для пасажирів

В зручному та вишуканому салоні функціонального PEUGEOT 301, можуть комфортно розміститися водій і 4 пасажири. Багажник автомобіля, який є одним із найбільших серед конкурентів на ринку, можна збільшити з 506 дм3 до 1 332 дм3 одним простим рухом завдяки регульованим заднім сидінням. Їх можна налаштовувати в конфігураціях 1/3 та 2/3.

Дизайн та безпека

Новий PEUGEOT 301 відповідає всім очікуванням водіїв навіть у найскладніших умовах для кермування. Волога дорога, спека або холод: у новому седані PEUGEOT 301 ви та ваші пасажири завжди відчуватимете комфорт та безпеку.

Функціональний PEUGEOT 301 гарантує високий рівень безпеки. Вже у стандартній комплектації  автомобіль обладнано системам ABS і ESP та системою екстреного гальмування. Автомобіль обладнаний чотирма подушками безпеки (передньою та боковими) , а пасажири на задньому сидінні забезпечені трьохконтактними ременями безпеки. Задні сидіння також обладнані спеціальними конструкціями IsoFix  для дітей.

Нова автоматична КПП ЕАТ6

Бензиновий VTi-двигун об’ємом 1,6 л і потужністю 115 к.с. агрегується 6-ти ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач.

Ця нова коробка перемикання передач, створена спільно з компанією Aisin та має назву EAT6 (Ефективна Автоматична Трансмісія). Її технологія Quickshift забезпечує задоволення від водіння завдяки швидкому та плавному перемиканню передач. Це також дозволяє забезпечити мінімальний рівень CO2 у відпрацьованих газах за допомогою зниженого внутрішнього тертя та використання закритого механізму зчеплення для попередження прослизання.

Рівень CO2 у відпрацьованих газах становить 168 г/км при використанні 6-ти ступеневої автоматичної коробки перемикання передачeed EAT6.

Характеристики

Бензиновий VTi-двигун об’ємом 1,6 л і потужністю 115 к.с. i агрегується 6-ти ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач i.
Ця нова коробка перемикання передач, створена спільно з компанією Aisin та має назву EAT6 i (Ефективна Автоматична Трансмісія). Її технологія Quickshift забезпечує задоволення від водіння завдяки швидкому та плавному перемиканню передач. Це також дозволяє забезпечити мінімальний рівень CO2  у відпрацьованих газах за допомогою  зниженого внутрішнього тертя та використання закритого механізму зчеплення для попередження прослизання.
Рівень CO2    у відпрацьованих газах становить 168 г/км при використанні 6-ти ступеневої автоматичної коробки перемикання передачeed EAT6.На вибір покупцям в Україні запропонована широка гама двигунів, що поєднують в собі прекрасні динамічні характеристики і економічність:- бензиновий двигун PureTech, 1.2л, 72 к. с. 5 МКПП- бензиновий двигун PureTech S&S, 1.6л, 115 к. с. 5 РКПП- бензиновий двигун VTI, 1.6л, 92 к. с., 5 АКПП- дизельний двигун HDi, 1.6л, 90 к. с., 5 МКПП

Фотогалерея