Новий Peugeot 3008

Новий SUV PEUGEOT 3008 демонструє свою силу та характер. Він має надсучасний та водночас універсальний дизайн. Цей кросовер поєднує в собі надійність та елегантність. В салоні ви потрапите у високотехнологічний світ, що гарантує вам надзвичайні враження.

SUV Peugrot 3008 переміг в номінації «Компактний кросовер» за результатами конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018», які було оголошено 06 лютого 2018 року. В підсумковому рейтингу врахована думка журналістського журі на голоси українських автолюбителів.
Ця нагорода приєдналась до тридцяти восьми інших міжнародних нагород, які виграв Peugeot 3008.
Однією з найпрестижніших міжнародних нагород, яку отримав Peugeot 3008 є звання Автомобілю року 2017, яке було отримано 6 березня 2017 року в Женеві суддівської комісією, що складається з 58 європейських журналістів. Журі відмітили стиль, дизайн інтер’єру та високу ефективність переможця.

Захоплюючий дизайн

Хромована решітка радіатора, виразні Full LED фари – ви будете у захваті від такої потужної передньої частини Нового SUV PEUGEOT 3008! Лише погляньте на його плавні та динамічні лінії, що підкреслені елегантною хромованою вставкою на крилі автомобіля!

За бажанням дизайн Нового PEUGEOT 3008 можна доповнити дахом Black Diamond та яскравою чорною смугою, яка переривається світлодіодними задніми ліхтарями у вигляді трьох чітких ліній, наче сліди кігтів лева. Їх чітко видно як вдень так і вночі.

Надзвичайні враження

Це найкращій момент, щоб відправитись у подорож.

Завдяки другому поколінню технології PEUGEOT i-Cockpit® новий SUV PEUGEOT 3008 запрошує вас у високотехнологічний світ. 8-дюймовий сенсорний екран, цифрова панель приладів, компактне кермо із вбудованими кнопками управління та електричною автоматичною коробкою передачi гарантовано покращить ваше задоволення від кермування.

Налаштуйте свої відчуття, використовуючи систему i-Cockpit Amplifyi Оберіть та адаптуйте сенсорне оточення автомобіля, відповідно до вашого настрою, або ж відпочиньте в комфортному кріслі з масажем та насолоджуйтесь враженнями в розкішній, сучасній обстановці.

Нарешті, насолодіться чудовим відчуттями та комфортом під час подорожі від теплого світла, що надходить з панорамного даху, поки ваша улюблена музика ллється через центральну високоякісну FOCAL Hi-Fi аудіо систему.

Іноваційні технології

Дослідження світу – це також використання технологій, що знижують забруднення навколишнього середовища Дизельні двигуни BlueHDi та автоматична коробка передач EAT6, якими агрегується новий SUV PEUGEOT 3008 перетворюють його на найекологічніший SUV в своїй категорії*
*Витрати пального, міський цикл (л/100км) : 5,5 –  рівень CO2  у відпрацьованих газах (г/км) : 142
Витрати пального, замський цикл (л/100км) : 4,4 – рівень CO2  у відпрацьованих газах (г/км): 114
Витрати пального, змішаний цикл (л/100км) : 4,8  –  рівень CO2  у відпрацьованих газах (г/км) : 124

 

Новий SUV PEUGEOT 3008 розширив модельний ряд двигунів і тепер має інноваційну та високоефективну автоматичну коробку передач EAT6 (високопродуктивна 6-ступенева автоматична коробка передач).

Це нове покоління автоматичних КПП агрегується  двигунами THP об’ємом 1,6 л  та потужністю 150 к.с., а також 2 л дизельним HDi потужністю 150 к.с.

Вони характеризуються:

– технологією Quick shift, яка забезпечує більш швидке і плавне перемикання передач, а також оптимальну керованість авто;
– новим електроімпульсним управлінням;
– наявністю спортивного режиму для забезпечення швидшої реакції та вищих експлуатаційних характеристик автомобіля.

Технічні характеристики
Каталог аксесуарів
Прайс-лист на автомобілі 2018 року

Фотогалерея