Новий Peugeot 3008

Новий SUV PEUGEOT 3008 демонструє свою силу та характер. Він має надсучасний та водночас універсальний дизайн. Цей кросовер поєднує в собі надійність та елегантність. В салоні ви потрапите у високотехнологічний світ, що гарантує вам надзвичайні враження.

Захоплюючий дизайн

Хромована решітка радіатора, виразні Full LED фари – ви будете у захваті від такої потужної передньої частини Нового SUV PEUGEOT 3008! Лише погляньте на його плавні та динамічні лінії, що підкреслені елегантною хромованою вставкою на крилі автомобіля!

За бажанням дизайн Нового PEUGEOT 3008 можна доповнити дахом Black Diamond та яскравою чорною смугою, яка переривається світлодіодними задніми ліхтарями у вигляді трьох чітких ліній, наче сліди кігтів лева. Їх чітко видно як вдень так і вночі.

Надзвичайні враження

Це найкращій момент, щоб відправитись у подорож.

Завдяки другому поколінню технології PEUGEOT i-Cockpit® новий SUV PEUGEOT 3008 запрошує вас у високотехнологічний світ. 8-дюймовий сенсорний екран, цифрова панель приладів, компактне кермо із вбудованими кнопками управління та електричною автоматичною коробкою передачi гарантовано покращить ваше задоволення від кермування.

Налаштуйте свої відчуття, використовуючи систему i-Cockpit Amplifyi Оберіть та адаптуйте сенсорне оточення автомобіля, відповідно до вашого настрою, або ж відпочиньте в комфортному кріслі з масажем та насолоджуйтесь враженнями в розкішній, сучасній обстановці.

Нарешті, насолодіться чудовим відчуттями та комфортом під час подорожі від теплого світла, що надходить з панорамного даху, поки ваша улюблена музика ллється через центральну високоякісну FOCAL Hi-Fi аудіо систему.

Іноваційні технології

Дослідження світу – це також використання технологій, що знижують забруднення навколишнього середовища Дизельні двигуни BlueHDi та автоматична коробка передач EAT6, якими агрегується новий SUV PEUGEOT 3008 перетворюють його на найекологічніший SUV в своїй категорії

Завантажте брошуру про модель
Завантажте каталог аксесуарів
Завантажте прайс-лист
Завантажте прайс-лист – автомобіль 2017 року

Фотогалерея