Peugeot 208

Пробуди свою внутрішню енергію

PEUGEOT 208 був оновлений. Цей малогабаритний хетчбек має виразний зовнішній вигляд, в якому чітко видно спортивні нотки. Автомобіль з таким чарівним характером не залишить нікого байдужим!

Огляд

Peugeot 208 входить до п’ятірки найпопулярніших моделей у Європі. Peugeot 208 – це продовження історії успіху таких «ікон» марки, як моделі 205, 206 і 207, і символ переходу компанії Peugeot до досконаліших моделей.

Магнетична привабливість

З першого погляду на оновлений PEUGEOT 208 ви будете підкорені його чарівністю: після рестайлінгу автомобіль став ще більш ефектним. Додайте сюди зміщені в сторони протитуманні фари і новий зовнішній вигляд перетвориться — автомобіль сприймається більш широким і динамічним. Так і хочеться сісти за його кермо!

Зручне місце водія

Оновлений PEUGEOT 208 відрізняється стильним і лаконічним інтер’єром салону. Всі органи управління навколо водія знаходяться в простій доступності, з ними надзвичайно легко працювати. Все це стало можливо завдяки особливій організації місця водія, відомій під назвою PEUGEOT i-Cockpit.
Завдяки великому сенсорному екрану та піднятій над рульовим колесом зменшеного діаметру панелі приладів вам буде простіше керувати автомобілем, миттєво реагуючи на зміни дорожньої обстановки.

Ефективність і безпека

В оновленому PEUGEOT 208 реалізовано ідеальне поєднання невеликих габаритів, оптимізованої маси, поліпшеною аеродинаміки і того, що називають «відчуттям дороги», — все зроблено для того, щоб забезпечити максимальний комфорт в салоні і відмінну керованість.

Застосування новітніх технічних засобів і сучасних двигунів дозволило забезпечити показники динаміки руху і економної витрати палива, що є одними з кращих в даному класі автомобілів.

Екологічність

Автомобілі марки Peugeot завжди відрізнялися високою екологічністю. У порівнянні з 207-ю моделлю в Peugeot 208 вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах знизився на 34 г/км, завдяки чому новинка стала справжнім лідером в сегменті за даним показником.

Характеристики

На вибір покупцям в Україні запропонована широка гама двигунів, що поєднують в собі прекрасні динамічні характеристики і економічність:

  • бензиновий двигун 1.2л, PURETECH 82 к. с., 5РКПП
  • бензиновий двигун 1.2л, PureTech 82 МКПП

Завантажити брошуру
Завантажте каталог аксесуарів
Завантажте прайс-лист
Завантажте прайс-лист 2017

Фотогалерея