Peugeot 208

Пробуди свою внутрішню енергію

PEUGEOT 208 був оновлений. Цей малогабаритний хетчбек має виразний зовнішній вигляд, в якому чітко видно спортивні нотки. Автомобіль з таким чарівним характером не залишить нікого байдужим!

Peugeot 208 входить до п’ятірки найпопулярніших моделей у Європі. Peugeot 208 – це продовження історії успіху таких «ікон» марки, як моделі 205, 206 і 207, і символ переходу компанії Peugeot до досконаліших моделей.

У Peugeot завжди поважали традиції якості та винахідливості французького виробництва. Сьогодні Peugeot спрямовує всю енергію на розробку елегантних автомобілів, які перевертають уявлення про звичне кермування.

Peugeot 208 спонукає підкреслювати свою індивідуальність навіть у багатотисячному натовпі. Адже це автомобіль, що надихає, має вдалий контраст форм, підкреслює характер та досконало адаптується до різносторонньої особистості свого власника.

Дізнатись умови кредитування

Комфортний та компактний, просторий і практичний – сьогодні у вас є декілька причин, щоб зупинити свій вибір на Peugeot 208. Адже лише цей автомобіль має шалену магнетичну привабливість, зручне місце водія, ефективність і безпеку, а також дбає про екологію.

Магнетична привабливість

З першого погляду на оновлений PEUGEOT 208 ви будете підкорені його чарівністю: після рестайлінгу автомобіль став ще більш ефектним. Додайте сюди зміщені в сторони протитуманні фари і новий зовнішній вигляд перетвориться — автомобіль сприймається більш широким і динамічним. Так і хочеться сісти за його кермо!
Оновлений міський хетчбек PEUGEOT 208 може похвалитися особливим стилем оформлення, пропонуючи своїм власникам різні варіанти персоналізації. Кузов автомобіля відрізняється елегантними, спортивними контурами і має сучасні, динамічні пропорції (зменшені свеси спереду і ззаду, невелика висота). Бічні панелі мають рельєфну структуру.

Зручне місце водія

Оновлений PEUGEOT 208 відрізняється стильним і лаконічним інтер’єром салону. Всі органи управління навколо водія знаходяться в простій доступності, з ними надзвичайно легко працювати. Все це стало можливо завдяки особливій організації місця водія, відомій під назвою PEUGEOT i-Cockpit.
Розташована над кермом комбінація приладів забезпечить вам відмінну оглядовість традиційних циферблатів тахометра і спідометра, які, в свою чергу, свідчать про високоточному виконанні механічних частин автомобіля. Елегантне оформлення комбінації приладів, її природна біле підсвічування і багаторежимний дисплей в її центрі забезпечують надання водієві основної інформації від бортових систем і її та зручний для читання. Для того, щоб дізнатися основих показники бортових систем під час їзди, вам не буде потрібно відводити погляд від дороги.

Ефективність і безпека

В оновленому PEUGEOT 208 реалізовано ідеальне поєднання невеликих габаритів, оптимізованої маси, поліпшеною аеродинаміки і того, що називають «відчуттям дороги», — все зроблено для того, щоб забезпечити максимальний комфорт в салоні і відмінну керованість.

Застосування новітніх технічних засобів і сучасних двигунів дозволило забезпечити показники динаміки руху і економної витрати палива, що є одними з кращих в даному класі автомобілів.

У трьохциліндрових двигунах серії PureTech для досягнення високих експлуатаційних характеристик застосовані найсучасніші технології. Двигуни мають блочно-модульне виконання і відрізняються невеликими розмірами. Вони надають справжнє задоволення від водіння, навіть на дуже низьких оборотах, і забезпечують першокласний баланс високої потужності та низького крутного моменту. Дані ДВЗ є справжнім досягненням конструкторської думки: витрата палива і зміст CO 2 у відпрацьованих газах вдалося скоротити на величину до 25%, причому без шкоди потужності або динаміці.

Моторна гамма PEUGEOT 208 в Україні включає три бензинових двигуна серії PureTech, кожен з яких споживає не більше 4,5 л палива на 100 км в змішаному циклі.

Екологічність

Автомобілі марки Peugeot завжди відрізнялися високою екологічністю. У порівнянні з 207-ю моделлю в Peugeot 208 вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах знизився на 34 г/км, завдяки чому новинка стала справжнім лідером в сегменті за даним показником.

Характеристики

На вибір покупцям в Україні запропонована широка гама двигунів, що поєднують в собі прекрасні динамічні характеристики і економічність:

  • бензиновий двигун 1.2л, PURETECH 82 к. с., 5РКПП
  • бензиновий двигун 1.2л, PureTech 82 МКПП

Завантажити брошуру
Каталог аксесуарів
Прайс-лист на автомобілі 2018 року
Прайс-лист на автомобілі 2017 року
Прайс-лист на автомобілі 3Д 2017 року

Фотогалерея