Peugeot 2008

Надійний, як SUV, спритний, як міський автомобіль

Міцний, як SUV, і малогабаритний, як міський автомобіль, кросовер 2008 увібрав в себе найкраще з цих двох світів, щоб ваші поїздки по місту були максимально комфортними.

Огляд

З першого погляду Peugeot 2008 справляє враження оригінального автомобіля: в ньому поєднується динамізм хетчбека і розміри, зручність і збільшений дорожній просвіт невеликого кросовера.

Grip Control®

Завдяки системі Grip Control® i міський кросовер Peugeot 2008 дозволить вам долати важкі ділянки на шляху (пісок, бруд, сніг). Система регулює зчеплення з дорожнім полотном обох передніх ведучих коліс. На ваш вибір п’ять режимів роботи системи: «Звичайний», «Сніг», «Будь-який тип покриття», «Пісок» і «ESP викл.».

Ергономічне місце водія

У салоні Peugeot 2008 застосований новаторський підхід до організації водійського місця, завдяки чому управління автомобілем стало простішим. Зручно вмостившись у кріслі водія, ви зможете насолодитися чудовою ергономікою, в якій особливу увагу приділено безпеці. Рульове колесо зменшеного діаметра дозволить вам реагувати на зміни на дорозі незвичайно швидко. Для того, щоб подивитися на комбінацію приладів, що знаходиться майже на рівні очей, вам не потрібно буде відволікатися від дороги, досить буде лише трохи опустити погляд.

Інтер’єр

Бути в салоні Peugeot 2008 означає насолодитися елегантною гармонічною атмосферою завдяки ретельно виконаному внутрішньому оздобленню і неповторному освітленню салону.
Панель приладів, до якої так і хочеться доторкнутися, оброблена приємними на дотик матеріалами і елементами з матового хрому. Широкий панорамний скляний дах зі світлодіодним підсвічуванням буквально відкриває простір автомобіля, створюючи відчуття свободи і неперевершену освітленість у всьому салоні.

Мультимедіа

У комплектаціях Active і Allure на панелі приладів на відстані витягнутої руки встановлений сенсорний екран інформаційно-розважальної системи з діагоналлю 17,8 см (7 дюймів). Завдяки йому ви отримаєте доступ до різних систем: радіоприймача, бортової системи зв’язку по каналу Bluetooth®, музичного плеєра, що зчитує записи з пристроїв, підключених через USB-роз’єм або скачуваних в режимі реального часу, бортового комп’ютера, навігаційної системи.

Характеристики

  • бензиновий двигун 1.2л, PURETECH 110 к. с., АКПП

Завантажте брошуру про модель
Завантажте каталог аксесуарів
Завантажте прайс-лист
Завантажте прайс-лист Peugeot 2008 – 2017 року

Фотогалерея