Peugeot 2008

Надійний, як SUV, спритний, як міський автомобіль

Міцний, як SUV, і малогабаритний, як міський автомобіль, кросовер 2008 увібрав в себе найкраще з цих двох світів, щоб ваші поїздки по місту були максимально комфортними.

З першого погляду Peugeot 2008 справляє враження оригінального автомобіля: в ньому поєднується динамізм хетчбека і розміри, зручність і збільшений дорожній просвіт невеликого кросовера.
Захоплююче кермування, елегантний дизайн, безкомпромісна якість – PEUGEOT створений, щоб дарувати надзвичайні відчуття.
Новий крососвер PEUGEOT 2008 не має собі рівних у сегменті компактних кросоверів. Пориньте у світ виняткового дизайну, cправжньої сили та індивідуальності, що робить PEUGEOT 2008 одночасно надійним та витонченим.
Кожна деталь підтверджує його готовність впоратися із будь-якими перепонами, незалежно від того, якою дорогою ви прокладете свій маршрут.
Високий кліренс, водонепроникні ущільнювачі, рейлінги на даху, захисні накладки над задніми дверима, а також спойлер свідчать про його бойову натуру.

Grip Control® 

Наявність технології Grip Control® означає, що PEUGEOT 2008 здатний пристосовуватися до будь-яких дорожніх умов, дозволяючи вам відкривати нові горизонти… Універсальний та чутливий Grip Control® оптимізує силу зчеплення залежно від типу місцевості, коригуючи роботу передніх коліс за допомогою системи динамічної стабілізації (ESP). Система доступна для автомобілів з двигунами потужністю від 100 к.с. з механічною та автоматичною трансмісіями. Завдяки системі Grip Control® i міський кросовер Peugeot 2008 дозволить вам долати важкі ділянки на шляху (пісок, бруд, сніг). Система регулює зчеплення з дорожнім полотном обох передніх ведучих коліс. На ваш вибір п’ять режимів роботи системи: «Звичайний», «Сніг», «Будь-який тип покриття», «Пісок» і «ESP викл.».

Ергономічне місце водія

У салоні Peugeot 2008 застосований новаторський підхід до організації водійського місця, завдяки чому управління автомобілем стало простішим. Зручно вмостившись у кріслі водія, ви зможете насолодитися чудовою ергономікою, в якій особливу увагу приділено безпеці. Рульове колесо зменшеного діаметра дозволить вам реагувати на зміни на дорозі незвичайно швидко. Для того, щоб подивитися на комбінацію приладів, що знаходиться майже на рівні очей, вам не потрібно буде відволікатися від дороги, досить буде лише трохи опустити погляд.
Завдяки компактному керму вам більше не доведеться високо підіймати руки та робити широкі рухи ними, як це зазвичай відбувається при традиційному розмірі керма. Тому ви зможете спритніше маневрувати, залишаючись повністю розслабленим.
Вам більше ніколи не доведеться відводити погляд від дороги. На панелі приладів, яка знаходиться на рівні очей та має приємну блакитну світлодіодну підсвітку, розміщується вся важлива інформація для більш безпечного та приємного процесу кермування.

Мультимедіа

У комплектаціях Active і Allure на панелі приладів на відстані витягнутої руки встановлений сенсорний екран інформаційно-розважальної системи з діагоналлю 17,8 см (7 дюймів). Завдяки йому ви отримаєте доступ до різних систем: радіоприймача, бортової системи зв’язку по каналу Bluetooth®, музичного плеєра, що зчитує записи з пристроїв, підключених через USB-роз’єм або скачуваних в режимі реального часу, бортового комп’ютера, навігаційної системи.Ви можете керувати усіма системами автомобілю за допомогою 7-дюймового сенсорного екрану.

Інтер’єр

Бути в салоні Peugeot 2008 означає насолодитися елегантною гармонічною атмосферою завдяки ретельно виконаному внутрішньому оздобленню і неповторному освітленню салону.
Панель приладів, до якої так і хочеться доторкнутися, оброблена приємними на дотик матеріалами і елементами з матового хрому. Широкий панорамний скляний дах зі світлодіодним підсвічуванням буквально відкриває простір автомобіля, створюючи відчуття свободи і неперевершену освітленість у всьому салоні.

Характеристики

Новітній 3-циліндровий двигун пропонує безкомпромісну ефективність: модульний та компактний агрегат поєднує в собі надзвичайну якість та виняткову продуктивність. Такий двигун гарантує небувале задоволення від кермування автомобілем, навіть при дуже низьких оборотах він пропонує першокласний низький крутний момент. Таким чином, без будь-яких втрат з точки зору потужності або отримуваного задоволення, цей технологічний прорив забезпечує скорочення витрати пального і викидів CO2 на 25%.

Двигун PureTech об’ємом 1,2 л та потужністю 82 к.с. агрегується механічною п’ятиступеневою трансмісією та демонструє показник викидів CO2 на рівні всього 114 г/км, що робить даний двигун еталоном у своєму сегменті.

Турбо-двигун PureTech об’ємом 1,2 л та потужністю 110 к.с. S&S агрегується автоматичною трансмісією EAT6 та демонструє показник викидів CO2 на рівні 121 г/км.

Завантажте брошуру про модель
Каталог аксесуарів
Технічні характеристики
Прайс-лист на автомобілі 2017 року
Прайс-лист на автомобілі 2018 року

Фотогалерея