Peugeot 108

Розкішний та елегантний, оригінальний і помітний, створений спеціально для міського стилю життя, компактний PEUGEOT 108!

PEUGEOT 108 – це яскравий приклад стилю й елегатності. Його сучасний вигляд багатий динамічними лініями та цікавими деталями, збирає заздрісні погляди, де б ви не опинилися. Вісім кольорів кузова, вісім тем оформлення кузову та три варіанти оформлення салону, здатні вдовольнити будь-які ваші забаганки.
Це авто дозволить вийти за межі звично розуміння кермування. Тут кожна деталь спрямована на те, щоб розвинути за кермом інтуїтивне відчуття – полишити сірість асфальту і відчути власний стиль.
PEUGEOT 108 є абсолютно стильним компактним автомобілем. Розміри та дизайн гармонійно поєднані з атлетичними обрисами та утворюють досконалу комбінацію. 

Ви обов’язково полюбите PEUGEOT 108 за персоналізацію, дизайн, технологію та безпеку

 

Персоналізація

Сучасний та елегантний PEUGEOT 108 надихає на творчість. Обирайте з-поміж 8 різних дизайнерських тем, кожна з яких дозволить вам виділятися, де б ви не опинилися. Розкішний, вишуканий, урбаністичний чи спортивний – яким буде ваш PEUGEOT 108?

Для моделей з кузовами хетчбек доступні 7 кольорів на вибір: червоний, білий, фіолетовий, темно-синій, темно-сірий, чорнй та жовтий. Серед цих модних і вишуканих моделей є моделі з хромованими корпусами бокових дзеркал, тканиною Grey Rayura чи Liama, дверними поріжками та килимками з білими смужками та оздобленням передньої панелі в тон кольору кузова.

Дизайн

PEUGEOT 108 є яскравим прикладом стилю та елегантності. Його урабністичний вигляд, багатий динамічними лініями та цікавими деталями, збирає заздрісні погляди, де б ви не опинилися.

PEUGEOT 108 кидиє виклик вуличному руху. Його стильна передня частина вселяє впевненість. Вона незвично серйозна для свого сегменту, адже в її образі домінує зухвала решітка радіатора.
Фари PEUGEOT 108 впізнаються миттєво та залишають незабутнє враження. Високотехнологічні фари головного світла демонструють стильний баланс чорного та хрому, а їхнє LED-обрамлення є однією з ключових складових стрімкого урбаністичного вигляду авто. Задні ліхтарі, протитуманні фари та ліхтарі, що сигналізують про рух назад, створюють фірмовий ефект трьох пазурів лева.

Технології

СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
PEUGEOT 108 знаменує нову еру технологій для пересування містом з його великим 7-ми дюймовим сенсорним екраном по центру передньої панелі. За його допомогою можна керувати радіо, бортовим комп’ютером та конфігурувати налаштування автомобіля. На сенсорному екрані також відображається необхідна для водія інформація.
MIRROR SCREEN
Технологія Mirror Screen перетворює сенсорний екран автомобіля на дзеркальне відображення вашого смртфону. Ви зможете переглядати звичні меню, керувати ним разом з додатками без зусиль прямо з екрану.
СИСТЕМА OPEN & GO
Зручна Система безключового доступу та запуску двигуна Open & Go дозвляє відмикати та замикати машину без ключа. А двигун можна запустити чи вимкнути, просто натиснувши кнопку Start/Stop
КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
Автоматичний однозонний клімат-контроль керує такими функціями, як температура в салоні, потік повітря, його розподіл і забір.

БЕЗПЕКА

Камера заднього виду автоматично активізується, коли в автомобілі вмикається задня передача, даючи водієві можливість спостерігати за своїми маневрами на великому сенсорному екрані. Це довзоляє підвищити безпеку та спростити паркуванн

Каталог
Список аксесуарів
Технічні характеристики
Прайс-лист на автомобілі 2017 року
Прайс-лист на автомобілі 2018 року

Характеристики

PEUGEOT 108 дарує максимум водійської насолоди завдяки роботизованій електронній 5-ступінчатій коробці пермикання передач ETG5. Ця трансмісія дозволяє водієві насолоджуватися як зручністю автоматичного режиму, так і перемиканням передач самостійно, легко перемикаючись між цими двома режимами. В повністю автоматичному режимі перемикання передач не вимагає залучення водія. Якщо ж водій забажає взяти контроль до своїх рук, йому слід просто пересунути важіль перемикання або скорстатися одним з перемикачів на колонці керма.
Система запуску двигуна Stop & Start, що поставляється з двигуном 1л VTi, потужністю 68 л.с., допомагає зменшити споживання пального та викиди шкідливих газів, а також зменшити рувень шуму під час очікування. Ідеально підходить для водіння в місті.

Фотогалерея