Partner TEPEE

Оновлений Partner Tepee був істотно модернізований як зовні, так і всередині. Автомобіль запропонує вам нове обладнання в салоні і сучасну моторну гамму.

Надійний в експлуатації

Тепер, як ніколи раніше, стиль оформлення оновленого Partner Tepee розкриває характер цього автомобіля: надійний, що відповідає сучасним вимогам навіть в дрібницях.

Передня частина автомобіля була повністю переглянута: радіаторна решітка витягнулася в висоту, в її центрі розташована емблема PEUGEOT, підносячись над акуратним бампером.

Іншими словами, Partner Tepee з безсумнівною елегантністю уособлює нові стилістичні рішення марки Peugeot.

Сучасна техніка

Для оновленого Partner Tepee передбачені найсучасніші зразки техніки: новий кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 17,8 см з функцією «Mirror Screen», що дозволяє дзеркально відображати екран смартфона на сенсорному екрані, відеокамера заднього виду, передній і задній парктронік, система Grip Control.

Моторна гамма складається з трьох дизельних двигунів, що забезпечують витрату палива на рівні не вище 5,7 л/100 км в змішаному циклі.

Універсальність

Оновлений PEUGEOT Partner Tepee — дуже універсальний автомобіль з полегшеним доступом в салон. Зокрема, в широкій задніх дверей вікно може відкриватися окремо. Багатофункціональний дах Zenith забезпечить в салоні надзвичайно затишну атмосферу.

Характеристики

На вибір покупцям в Україні запропонована широка гама двигунів, що поєднують в собі прекрасні динамічні характеристики і економічність:

  • дизельний двигун HDi, 1.6 л, 75 к. с., 5 МКПП
  • дизельний двигун HDi, 1.6л, 92 к. с., 5 МКПП
  • дизельний двигун e-HDi, 1.6л, 92 к. с., 6 РКПП

Завантажте брошуру про модель
Завантажте каталог аксесуарів
Завантажте прайс-лист
Завантажте прайс-лист автомобіль 2017 року

Фотогалерея