Partner TEPEE

Оновлений Partner Tepee модернізований як зовні, так і всередині. Автомобіль запропонує вам нове обладнання в салоні і сучасну моторну гаму.

Тепер як ніколи раніше, стиль оформлення оновленого Partner Tepee розкриває характер цього автомобіля: надійний та відповідає сучасним вимогам навіть в дрібницях. 
Передня частина автомобіля була повністю переглянута: радіаторна решітка витягнулася в висоту, в її центрі розташована емблема PEUGEOT, підносячись над акуратним бампером.
Іншими словами, Partner Tepee з безсумнівною елегантністю уособлює нові стилістичні рішення марки Peugeot.
В оновленому PEUGEOT Partner Tepee поєднується виграшна комбінація стильного зовнішнього оформлення із заслуженою репутацією надійного автомобіля, що робить його одним з найбільш вдалих автомобілів для виїзду на природу.

Сучасна техніка

Для оновленого Partner Tepee передбачені найсучасніші зразки техніки: новий кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 17,8 см з функцією «Mirror Screen», що дозволяє дзеркально відображати екран смартфона на сенсорному екрані, відеокамера заднього виду, передній і задній парктронік, система Grip Control.
Моторна гамма складається з трьох дизельних двигунів, що забезпечують витрату палива на рівні не вище 5,7 л/100 км в змішаному циклі.
Оновлений PEUGEOT Partner Tepee – автомобіль, який йде в ногу з часом, пропонуючи найсучасніші можливості для підключення зовнішніх портативних пристроїв: систему бортового зв’язку по каналу Bluetooth, USB-порт і функцію «Mirror Screen».
Завдяки функції «Mirror Screen» i  за допомогою сенсорного екрану з діагоналлю 17,8 см, що встановленний на передній панелі, ви зможете користуватися додатками на вашому смартфоні. Для цього додатки повинні підтримувати протоколи Mirrorlink ® і Carplay ® .
Для того, щоб поліпшити читабельність і забезпечити повну безпеку під час використання в автомобілі, сумісні програми представлені з інтерфейсом, який спеціально адаптований для використання під час їзди.
З протоколами Mirrorlink ™ або Carplay ® будуть працювати тільки сертифіковані додатки, як під час стоянки автомобіля, так і під час руху. Коли автомобіль знаходиться в русі, деякі функції відповідних додатків будуть відключені.
Для відображення деяких типів контенту, які доступні на смартфонах безкоштовно, необхідно буде оформити платну підписку на аналогічні додатки, сертифіковані для роботи з протоколами Mirrorlink ™ або Carplay ®.
Функція «Mirror Screen» працює по протоколу MirrorLink ™ на смартфонах з операційними системами Android, Blackberry або Windows Phone, що підтримують протокол MirrorLink ™. Для смартфонів з встановленими операційними системами iOS використовується протокол Carplay ® і параметри недоступні без передплати на пакет мобільного інтернету у відповідного оператора мобільного зв’язку.

Універсальність

Оновлений PEUGEOT Partner Tepee — дуже універсальний автомобіль з полегшеним доступом в салон. Зокрема, в широкій задніх дверей вікно може відкриватися окремо.
У Partner Tepee передбачено дуже містке багажне відділення, яке з легкістю можна пристосувати під різні потреби.
Обсяг багажника під полицею багажника становить 675 л. Якщо завантажувати вантажі до стелі, то цей обсяг вже становить 1350 л. Для перевезення громіздких речей досить скласти спинки задніх сидінь, що збільшить обсяг для перевезення багажу до 3000 л!
Partner Tepee порадує вас просторим салоном з добре продуманими місцями для зберігання дрібних речей.
У передній частині салону над вітровим склом розташовані сонцезахисні козирки і плафони освітлення. Там же ви знайдете полку для речей, i з якої легко діставати зберігаються там дрібниці. За кермом знаходиться речовий відсік об’ємом 4 л, в якому можна зберігати рукавички.
У тильній частині салону під ногами пасажирів другого ряду захована додаткова ніша об’ємом 14л для зберігання речей. При замовленні даху Zenith i у пасажирів з’явиться можливість зберігати речі в центральному відсіку з прозорою базою, розташованому під дахом.
Оновлений Partner Tepee – дуже універсальний автомобіль, в ньому зручно подорожувати як на довгі відстані, так і здійснювати короткі поїздки.
У комплектації Access сидіння другого ряду мають спинку, розділену в співвідношенні ⅓ : ⅔ . У комплектації Outdoor на задньому ряду попереднього перегляду три незалежних сидіння зі складними спинками.
При необхідності сидіння другого ряду можна повністю демонтувати.

Багатофункціональнтй дах Zenith оновленого Partner Tepee має стильне, оригінальне оформлення. Він дозволить дивитися на небо через чотири великі вікна, завдяки яким в салоні створюється легка, невимушена атмосфера. У даху встановлені три повітропроводи з вентиляторами і освіжувач повітря, за допомогою яких пасажири на другому ряду сидінь зможуть контролювати циркуляцію повітря в своїй частині салону.
У комплектації Outdoor для оновленого Partner Tepee на даху передбачені поздовжні рейлінги, на яких можна встановити поперечні планки і перевозити багаж масою до 80 кг.

Характеристики

На вибір покупцям в Україні запропонована широка гама двигунів, що поєднують в собі прекрасні динамічні характеристики і економічність:

  • дизельний двигун HDi, 1.6 л, 75 к. с., 5 МКПП
  • дизельний двигун HDi, 1.6л, 92 к. с., 5 МКПП
  • дизельний двигун e-HDi, 1.6л, 92 к. с., 6 РКПП

Прайс-лист на автомобілі 2018 року
Завантажити брошуру про модель
Технічні характеристики
Каталог аксесуарів

 

Фотогалерея