Partner Fourgon

Оновлений фургон Peugeot Partner стане незамінним помічником для вашого підприємства

Двохоб’ємний, трьохдверний, з габаритами легковика гольф-класу і вантажопідйомністю комерційного фургона, просторим п’ятимісним салоном і величезним багажником – цей автомобіль не можна зарахувати до жодного з існуючих класів.
Загальний об’єм вантажного відділення становить до 3,3 кубометра, а вантажопідйомність – до 850 кг. Переднє сидіння Multi-Flex в складеному стані дозволяє збільшити вантажний простір до 3,7 м3, а завантажувальну довжину з 1,8 м до 3 м. Крім звичайної є ще подовжена версія довжиною 4628 мм, загальний об’єм вантажного відділення якої становить 3,7 м3, а при складеному передньому сидінні 4,1 м3.
Partner фургон доступний з 2 видами довжини кузова – звичайною L1 і подовженою L2. Зазвичай, обидві довжини кузова розміщені на однаковій колісній базі. L2, також, доступний як пасажирський мінівен з більш широкими задніми сидіннями.
Більшість моделей Partner оснащені 1,1-літровим дизельним двигуном PSA, потужністю 76 к.с. і доповнені системою «старт-стоп» для кращої економії палива. Також, Партнер може бути оснащений 1,4 або 1,6-літровими бензиновими двигунами, потужністю 93 і 101к.с. Всі автомобілі передньопривідні і працюють в парі з 5-ступінчастою коробкою передач, хоча, як опція доступна автоматична 6-ступінчаста коробка передач.

Фотогалерея