NEW Expert Fourgon

Новий фургон PEUGEOT Expert є втіленням стратегії бренду по відновленню та розвитку пропозиції PEUGEOT на ринку комерційних автомобілів.

Новий PEUGEOT Expert об’єднав в собі всі переваги нової модульної платформи EMP2: оптимальні габарити і маневреність для використання в міському середовищі, функціональність і великий об’єм вантажного відсіку.
У конструкції кузова і передньому бампері Peugeot Expert передбачені зони запрограмованої деформації, завдання яких гасити енергію удару в разі зіткнення. Сидіння мають посилені рами, а в дверях заховані силові балки. У разі ДТП спеціальний механізм не дозволить підлозі під педалями зміститися вгору, а рульова колонка буде відведена в протилежну від водія сторону. Захищена вся пасажирська кабіна, оскільки двигун встановлений на спеціальній основі. Це було зроблено для того, щоб запобігти потраплянню масивних елементів конструкції в салон.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ (ESP)

Expert комплектується системою динамічної стабілізації (ESP). Вона об’єднує в єдине ціле роботу різних систем активної безпеки, зокрема, ABS і EBA. Антиблокувальна гальмівна система (ABS) допомагає утримати автомобіль на заданій траєкторії руху при гальмуванні на слизькій дорозі або при аварійному гальмуванні. Система посилення екстреного гальмування (EBA) підвищує тиск в гальмівній системі в разі недостатнього натискання на педаль гальма при аварійному гальмуванні.

Нова платформа – запорука максимальної комерційної ефективності

Модульна платформа EMP2 дає можливість використовувати PEUGEOT Expert фургон в різних областях практичного застосування і відповідати різним вимогам незалежно від обсягу бізнесу власника. Новий фургон PEUGEOT поєднує в собі компактні габарити і місткий багажний відсік, що особливо важливо для сегмента малотоннажних комерційних автомобілів. Платформа EMP2 дає масу таких переваг, як чудова маневреність, велике корисне навантаження і широкий спектр заводських версій.

Модель буде доступна в різних варіантах довжини, з двома або трьома передніми сидіннями. Завдяки вантажній довжині до 4м, максимальному корисному об’єму 6,6 куб.м і 1400 кг корисного навантаження, новий фургон PEUGEOT Expert має величезний потенціал для трансформацій і дозволяє максимально корисно використовувати вантажний відсік.

Практичний і функціональний дизайн. Удосконалена ергономіка

Новий фургон PEUGEOT Expert був спроектований як надійний і функціональний автомобіль. Бічні молдинги, широкі прорізи дверей і низька навантажувальна висота – характеристики, що відповідають вимогам найвимогливішого перевізника. Чудова ергономіка дозволяє водієві менше втомлюватися за кермом і виконувати максимальний обсяг робіт. У новому Expert фургон завдяки високій посадці водій має відмінний огляд дороги. Приладова панель і рульове колесо розташовані у вертикальній позиції, що дозволяє відчути всі переваги «командирської» посадки позашляховика і комфорт седана. Водійський кокпіт забезпечує ергономічне управління і робить будь-яку поїздку простіше і зручніше. А ефективне головне освітлення дозволяють повністю контролювати дорожню ситуацію навіть в темний час доби.

Кращий рівень безпеки в своєму класі

Безпека PEUGEOT Expert отримала оцінку 5 зірок за підсумками тестів Euro NCAP, опублікованих в грудні 2015 року. Геометрія кузова, численні системи активної і пасивної безпеки в поєднанні з чудовою ергономікою дозволяють використовувати фургон максимально ефективно і вигідно. Електронні помічники покликані допомагати водієві в складних дорожніх ситуаціях і забезпечити надійну і безпечну експлуатацію автомобіля.

Характеристики

Модельний ряд фургонів Peugeot Expert Fourgon має безліч різних модифікацій, що дозволяє підібрати модель (по довжині), відповідно до напрямку діяльності майбутнього власника. Крім цього, моделі відрізняються більшою, у порівнянні з попередніми версіями фургонів, вантажопідйомністю і місткістю.

Фургона має два або три посадкових місця, а також вантажопідйомність до 1475 кг і дозволяє транспортувати вантаж об’ємом до 6.6 м3

Висота фургону становить 1,945 м, що не перешкоджає паркуванню автомобіля на підземних стоянках. Нова підвіска забезпечує стабільне положення автомобіля незалежно від ступеня його завантаженості.

Прайс-лист на автомобілі 2018 року
Прайс-лист на автомобілі 2017 року
Технічні характеристики

Фотогалерея