Boxer Fourgon

Більше 4 мільйонів кілометрів випробувань в найсуворіших умовах довели якість, надійність і витривалість нового PEUGEOT Boxer, який тепер відрізняється сучасним дизайном, витриманому в новому напрямку стилю марки

Продуманий до дрібниць фургон Peugeot Boxer сконструйований так, щоб стати відмінним помічником для вашого бізнесу.

Новий рішучий дизайн передньої частини автомобіля втілює в собі силу і потужність. Капот з чітко виділеними лініями підкреслюється розташованим на ньому логотипом марки, а також написом PEUGEOT між капотом і гратами радіатора. Новий Peugeot Boxer відрізняється експресивної, технологічною і хижої зовнішністю, яка посилюється новими гратами радіатора і новими фарами. Денні ходові вогні тепер можуть бути виконані у вигляді світлодіодів в якості опції.

Дізнатись умови кредитування

Нові бампери забезпечують максимальний захист автомобілю. В їх нижньої частини можуть бути розташовані передні протитуманні фари. Над ними знаходяться два прямокутні отвори, які можуть використовуватися в якості сходинки, що полегшує мийку вітрового скла.

Задня частина автомобіля теж отримала новий малюнок фар, який підкреслює сучасний стиль Peugeot Boxer і забезпечує поліпшену видимість

Функціональний і комфортабельний салон нового Peugeot Boxer відрізняється елегантністю і якістю обробки. На сучасний кермо, що забезпечує комфортне й упевнене керування, може бути винесено управління нової мультимедіа системою.

В функціональної кабіні розташовано безліч осередків і місць для зберігання речей і документів, в тому числі власники для паперів і навіть письмовий стіл, вбудований в спинку переднього сидіння. Крім цього, новий PEUGEOT Boxer можна трансформувати в мобільний офіс.

Новий PEUGEOT Boxer може бути представлений в 10 яскравих кольорах: 5 кольорах металік і 5 кольорах лак.

МОЖЛИВОСТІ

Новий Peugeot Boxer пропонує найширший вибір кузовів, що дозволяє адаптувати автомобіль під будь-які запити бізнесу і торгівлі, адже зручність навантаження детальним чином враховувалося при розробці цього автомобіля.
Грунтуючись на трьох колісних базах (3000 мм, 3450 мм і 4035 мм), автомобіль в чотирьох варіантах по довжині (L1, L2, L3 і L4) і трьох – по висоті (H1, H2 і H3). Всього в лінійці шість кузовів об’ємом від 8 до 17 м3

ЗРУЧНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ

Peugeot Boxer дуже зручний для навантажень завдяки:

– Низького рівня навантаження (від 494 до 601 мм);- Заднім дверям, що відкриваються на 96 °, 180 ° і 270 ° в якості опції;

– Одним або двома розсувними бічними дверима;

– Прямокутній будові вантажного відділення.

ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЬ

PEUGEOT Boxer пропонує один з найширших вагових діапазонів – від 2,8 до 4 тонн:

– Легкі: 330 (2,8 т) / 330 (3 т) / 335 (3,5 т),

– Важкі: 435 (3,5 т) / 440 (4 т).

ОБ`ЄМ

Грунтуючись на трьох колісних базах (3000 мм, 3450 мм і 4035 мм), автомобіль в чотирьох варіантах по довжині (L1, L2, L3 і L4) і трьох – по висоті (H1, H2 і H3). Всього в лінійці шість кузовів об’ємом від 8 до 17 м3.

ОБЛАДНАННЯ

Для ефективного ведення бізнесу в Україні, комерційний автомобіль повинен бути пристосований до роботи в складних умовах. Тому ми включили в базову комплектацію обладнання, яке робить PEUGEOT Boxer повністю адаптованим до українських умов.

Система допомоги при спуску Hill Descent Сontrol. 

Ця функція може бути активізована натисканням кнопки на центральній консолі. Вона дозволяє водієві підтримувати постійну швидкість між 25 і 30 км / год і контролювати автомобіль на різкому спуску (нахил від 8%), особливо якщо дорога брудна або нерівна. Ця система працює навіть без натискання на педалі газу або гальма. Але система автоматично відключається, коли водій збільшує швидкість до 30 км/год.

ТРАНСФОРМАЦІЇ

Новий PEUGEOT Boxer володіє великою кількістю різноманітних трансформацій для всіх можливих ділових цілей.

Новий Peugeot Boxer доступний в різних переобладнаних версіях, щоб відповідати всім специфічним вимогам бізнесу:

– Ізотермічний фургон,

– Швидка допомога,

– Суцільнометалевий фургон збільшеною пасажиромісткістю (6 + 1 місць),

– Бортові платформи з тентом і без тенту,

– Промтоварний і ізотермічний кузов на базі шасі.

ДВИГУН

На новий PEUGEOT Boxer встановлюється дизельний двигун з удосконаленою системою впорскування, який відповідає стандарту викидів Євро 5. Дизель об’ємом 2,2 HDi потужністю 130 к.с. розвивають 320 Нм при 2000 оборотах на хвилину. Ці характеристики роблять новий PEUGEOT Boxer кращим помічником як в місті, так і на трасі під час довгих поїздок.

Завантажити брошуру про модель
Прайс-лист на пасажирський фургон 2018 року
Прайс-лист на пасажирський фургон 2017 року
Прайс-лист на автомобілі 2018 року
Прайс на мікроавтобус 2018 року

Фотогалерея