Boxer Chassis Cabin

Peugeot Boxer Chassis – універсальний тип комерційного автомобіля

На потужній рамі Peugeot Boxer Chassis можна розмістити практично будь-який тип кузова, наприклад, тент, вантажну платформу з відкидними бортами і/або механізмом перекидання тощо.
Це самий універсальний тип комерційного автомобіля. У певному сенсі його можна навіть назвати «заготівлею» для отримання ідеального для заданих майбутнім Власником умов, часом дуже специфічних і парадоксальних. На рамі автомобіля-шасі можна зміцнити абсолютно будь-який кузов, надбудову або спеціальне обладнання. Вийшло нове транспортний засіб може виконувати абсолютно будь-яку роботу, починаючи з використання у вигляді звичної всім бортової платформи, ізотермічного фургона і закінчуючи функціями бетономішалки, і навіть, якщо хочете, установки для запуску ракет класу «земля-повітря».

Шасі + кабіна. Самий універсальний тип кузова. Дозволяє перетворити себе, практично, в усе що завгодно шляхом установки на раму різного устаткування.

 Ось лише деякі варіанти подальшого використання цього автомобіля:

– ізотермічний фургон (фургон з холодильною установкою);

– промтоварний фургон;

– бортова платформа з тентом або без.

ПРОМТОВАРНИЙ ФУРГОН

Трансформація Промтоварний фургон на базі шасі з кабіною Peugeot Boxer складається зі зварної конструкції з плакованого металу зі стінками та розсувними воротами з фіксаторами відкритого положення. Внутрішнє облицювання стін та підлоги фургона виконане з фанери.

Головне завдання промтоварного фургона – забезпечення цілісності вантажу та його захист, як від зовнішніх факторів (опади), так і від механічних пошкоджень. Такі фургони підходять для перевезення меблів, а також спеціального обладнання та інструментів для оброблення різного рівня складності. Дані надбудови популярні серед бригад по ремонту доріг і водоочисних споруд і ідеально підходять для служб швидкого реагування та МНС.

Комплектація трансформації промтоварного фургона може бути повністю адаптована під запити клієнта з точки зору додаткового обладнання і з урахуванням необхідних габаритів. На фургон можна встановити спойлер або збільшений задній звис (для версій шасі версії L3).

Компанія Peugeot також пропонує можливість виробництва надбудов на базі шасі як з одинарної, так і з подвійною кабіною. Головнию перевагою шасі з подвійною кабіною є одночасна доставка до місця робіт не тільки обладнання, а й бригад кількістю до шости робочих завдяки другому ряду з чотирьох сидінь.

ІЗОТЕРМІЧНИЙ ФУРГОН

Трансформація Ізотермічний фургон на базі шасі з кабіною Peugeot Boxer, складається зі зварної конструкції з плакованого металу зі стінками з монолітних сендвіч-панелей з утеплювачем з пінополіуретану і задніми орними воротами з фіксаторами відкритого положення.

Головне завдання ізотермічного фургона – забезпечення захисту і цілісності вантажу, а також збереження температурного режиму. Фургон Пежо Боксер використовується для перевезення вантажів, що потребують дотримання особливого температурного режиму під час транспортування. Ізотермічний фургон (ціни уточнюйте у офіційних дилерів) можна зробити з різним ступенем ізотермічності – низькою, середньою та високою.

Комплектація трансформації ізотермічного фургона може бути повністю адаптована під запити клієнта з точки зору додаткового обладнання, ступеня ізотермічності з урахуванням необхідних габаритів. На фургон можна встановити також холодильну установку.

Компанія Peugeot пропонує можливість виробництва надбудов на базі шасі як з одинарної, так і з подвійною кабіною. Головною первагою шасі з подвійною кабіною є одночасна доставка до місця робіт не тільки обладнання, а й бригад кількістю до шести робочих, завдяки другому ряду з чотирьох сидінь.

БОРТОВИЙ ФУРГОН З ТЕНТОМ

Бортовий фургон з тентом – це автомобіль-трансформер, створений на базі шасі з кабіною Peugeot Boxer. Автомобіль складається з надбудови у вигляді сталевої платформи з каркасом, алюмінієвими бортами та тентом. Настил підлоги виробляється з рифленого алюмінію, а в якості додаткового обладнання встановлюються кільця в підлозі для кріплення вантажу і підніжка для більш зручного потрапляння в фургон.

Бортовий фургон з тентом ідеально підходить для комунальних міських служб, які займаються прибиранням територій, озелененням або благоустроєм. Комплектація трансформації може бути повністю адаптована під потреби клієнта. Наприклад, на бортовий фургон з тентом можна встановити задні розсувні ворота, спойлер або збільшений задній звіс (для шасі версії L3).

Бортова платформа без тенту застосовується при доставці насипних матеріалів або перевезення габаритних вантажів. На таку надбудову можливе встановлення крана-маніпулятора для підйому тяжких вантажів.

Компанія Peugeot також пропонує можливість виробництва надбудов на базі шасі як з одинарної, так і з подвійною кабіною. Головною перевагою шасі з подвійною кабіною є одночасна доставка до місця проведення робіт не тільки обладнання, а й бригад кількістю до 6 робочих , завдяки другому ряду з 4 сидінь.

Завантажити брошуру про модель
Технічні характеристики
Прайс-лист на шасі зі звичайною кабіною 2018 року
Прайс-лист на шасі з подвоєною кабіною 2018 року
Прайс-лист на шасі з подвоєною кабіною 2017 року
Прайс-лист на бортовий 2018 року
Прайс-лист на рефрижератор 2018 року