КРЕДИТУВАННЯ

Peugeot Finance – один з найвигідніших на українському ринку фінансових інструментів придбання автомобілів в кредит, вміщує в себе широкий вибір програм кредитування для наших клієнтів від мінімальних початкових витрат до 0,001% процентної ставки на весь термін кредиту.

Переваги програми:

Зручно

Всю необхідну інформацію по кредиту, розрахунок щомісячного платежу Вам надасть фінансовий консультант салону. Подача документів і заповнення заявки також відбувається прямо в салоні.

Швидко

Рішення по кредиту приймається протягом 1 робочого дня з моменту отримання повного пакету документів на кредит.

Прозорі умови

Кредитні умови за програмою не містять ніяких прихованих комісій і платежів, дострокове погашення можливе з першого дня без будь-яких штрафних санкцій

Надійні страхові партнери

Страховими партнерами є компанії, що демонструють стабільність та мають багаторічний практичний досвід роботи і надійну ділову репутацію, входять в ТОП-10 компаній на ринку.

Підтримка імпортера автомобілів Peugeot в Україні

Кредитна програма розроблена і підтримується імпортером автомобілів Peugeot в Україні, тому, оформляючи кредит За програмою Peugeot Finance, Ви можете бути впевнені що отримуєте найбільш конкурентні кредитні умови на ринку.

Як оформити кредит

Оформити кредит за програмою Peugeot Finance дуже просто:

– Виберіть вподобаний вам автомобіль.

-Зверніться до фінансового консультанта в нашому салоні і разом із ним заповніть анкету-заявку на кредит, надавши при цьому всі необхідні документи.

– Дочекайтеся позитивного рішення по своїй заявці.

-Сплатіть початковий внесок і всі необхідні платежі для постановки автомобіля на облік.

-Після отримання техпаспорта узгодьте з фінансовим консультантом салону зручний для вас день проведення операції у відділенні банку-партнера.

-Укладіть кредитний договір, оплатіть страхові платежі і послуги нотаріуса.

-Отримайте ключі і заберіть Ваш новий автомобіль!

Звертаємо Вашу увагу, що в рамках програми Peugeot Finance ми фінансуємо всі категорії клієнтів, включаючи фізичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб.

Єдиною відмінністю при покупці автомобіля за програмою Peugeot Finance для всіх категорій клієнтів є подача різного пакета документів.

  1. Программа Peugeot Finance. Кредитный партнер ПАО «КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК»

Кредитний партнер ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Початковий внесок – від 10%, строк кредитування – до 84 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк кредитування.

ЗАВАНТАЖИТИ УМОВИ

  1. Программа Peugeot Finance. Кредитный партнер ПАТ “КРЕДОБАНК”

Кредитний партнер ПАТ «КРЕДОБАНК». Початковий внесок – від 10%, строк кредитування – до 84 місяців. Змінна відсоткова ставка, починаючи з 37-го місяця кредитування.

ЗАВАНТАЖИТИ УМОВИ