Дисконтна програма

УМОВИ ДИСКОНТНОЇ ПРОГРАМИ:

  • Програма передбачає дисконтні картки зі знижками на перелік послуг і товарів у розмірах, вказаних у таблиці.

Таблиця знижок:

Сума, грн.

(діюча шкала)

З/Ч Роботи Кузовні роботи
0-999 1% 2% 2%
1 000-4 999 1,5% 3% 2%
5 000-9 999 2% 4% 2%
10 000-14 999 2,5% 5% 2%
15 000-19 999 3% 7% 3%
20 000-29 999 3,5% 9% 3%
30 000-59 999 4% 11% 3%
60 000-99 999 4,5% 13% 4%
100 000 і більше 5% 155 5%

3.3. Знижки за картками надаються у сервісному центрі ТОВ “Модерн Авто” на обслуговування автомобілів будь-яких марок за адресою: Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15.

3.4. Картки видаються власнику на кожен автомобіль. При цьому вид картки визначається із врахуванням всіх сум коштів, що були витрачені власником автомобіля або іншими особами від його імені у ТОВ «Модерн Авто», в тому числі й на інші автомобілі, власником яких він являється (сума коштів = вартість робіт + ЗЧ + кузовні роботи).

3.5. При врученні картки не враховується вартість гарантійних робіт.

3.6. Вартість ремонтних робіт, що були оплачені страховими компаніями в порядку страхового відшкодування, не враховується при врученні картки, що надається клієнту.

3.7. Під час видачі дисконтної картки заповнюється анкета власника автомобіля (зразок анкети додається). Без заповнення анкети дисконтна картка не видається.

3.8. Картки є накопичувальними.

3.9. Знижки надаються після отримання картки.

3.10. Для отримання знижки необхідно пред`явити дисконтну картку майстру-приймальнику до початку оформлення акту виконаних робіт. Пред`явлення картки є обов`язковим.

3.11. Знижки розповсюджуються на лакофарбувальні роботи, що виконуються субпідрядниками.

3.12. Знижки по картці надаються тільки за умови обслуговування та купівлі запасних частин та аксесуарів на ТОВ «Модерн Авто».

3.13. Знижки не надаються на роботи, що виконуються субпідрядниками (окрім лакофарбувальних).

3.14. Знижки не надаються на виконані роботи, що сплачуються страховими компаніями. При цьому привілеї також не розповсюджуються на частину вартості ремонту та запасних частин, що сплачується клієнтом самостійно (франшиза тощо).

3.15. Знижки за дисконтною карткою не надаються на акційні товари, товари та послуги за спеціальними цінами, товари та послуги зі знижкою за будь-якою іншою дисконтною програмою, яка діє в ТОВ «Модерн Авто».

3.16. Знижки по картці не розповсюджуються на покупку автомобіля.

3.17. Грошовий еквівалент знижок не видається.

3.18. За умови втрати картки, вона підлягає відновленню. У випадку втрати дисконтної картки, учасник програми повинен повідомити про це представників ТОВ «Модерн Авто». Втрачена картка анулюється, після чого оформляється інша.

3.19. Дисконтна картка є власністю компанії «Модерн Авто».

3.20. Дисконтна картка є іменною і не може бути передана третім особам.

3.21. У випадку зміни власника автомобіля, на який її попередньому власнику було видано дисконтну картку ТОВ «Модерн Авто», остання припиняє свою дію. Новий власник автомобіля позбавляється права користуватися всіма привілеями, що були надані попередньому власнику автомобіля. При цьому новий власник має право стати учасником Дисконтної програми відповідно до її Правил та умов.

3.22. Дисконтна картка діє при розрахунках як з фізичними особами, так і з юридичними особами.

3.23. Дисконтна картка є іменною. Документи,  за якими надається знижка, оформляються строго на власника дисконтної картки та не можуть бути оформлені на особу, що не є власником дисконтної картки, але яка пред’явила її. Одній особі може належати тільки одна дисконтна картка.

3.24. Термін дії дисконтної картки необмежений.

3.25. Товар не може бути проданий нижче собівартості. У разі , якщо при наданні знижки по дисконтній карті продажна вартість товару стає нижче закупівельної вартості , розмір знижки знижується менеджером служби оригінальних деталей та аксесуарів до максимально можливого.

3.26. Знижки по дисконтній карті не діють при продажу товарів або наданні послуг в кредит або розстрочку.

Претензії клієнта на неправильність підрахунку накопичень суми покупок за його дисконтною карткою розглядаються при наданні їм документів, що підтверджують здійснені ним покупки та надані йому послуги .

3.27. Дисконтна карта пред’являється власником при оформленні замовлення-наряду, видаткової накладної або рахунку, до здійснення оплати, в іншому випадку знижка не може бути надана, тому дана покупка не буде брати участь у програмі накопичувальних знижок.

3.28. При наявній оплаті оригінальних деталей та аксесуарів або наданих послуг до каси фірми , дисконтна карта пред’являється майстру-приймальнику, в іншому випадку знижка не може бути надана, тому дана покупка не буде брати участь у програмі накопичувальних знижок

У разі втрати картки необхідно звернутися у фірму із заявою для видачі нової. Загублена картка блокується. Розмір знижки і вся історія покупок, здійснених по старій картці, на новій будуть збережені.

3.29. Незнання даних правил не є підставою для пред’явлення будь-яких претензій з боку власників дисконтних карток.

3.30. Датою початку обліку накопичень куплених товарів чи автомобілів є дата реєстрації Клієнта в електронній базі, як учасника дисконтної програми.

3.31. Кожному учаснику програми необхідно стежити за зміною правил і умов програми. Організатор буде вживати всі можливі дії для повідомлення про зміну правил та умов програми. Термін активації картки або зміни відсоткової ставки, відповідно до дисконтної політики.

 Використання персональних даних Учасника

4.1. Заповнюючи Анкету Програми, Учасник подає особисту інформацію для реєстрації в інформаційній системі Програми. Заповнення Анкети учасника є обов’язковою умовою повноправної участі у Програмі.

4.2. Заповнена анкета та підпис учасника підтверджують його бажання взяти участь у Програмі і свідчать про його обізнаність та згоду з усіма умовами та Правилами.

4.3. Анкета не приймається, якщо вона заповнена не повністю, не підписана, дані вписані нерозбірливо, неправильно чи не відповідають вимогам.

4.4. Учасник може змінити/доповнити дані анкети через надані Організатором канали комунікації.

4.5. Учасник несе відповідальність за своєчасне інформування Організатора про зміну адреси, телефону та інших персональних даних.

4.6. Організатор вчасно інформуватиме Учасника про його можливості та знижку, проте не несе відповідальності за неотримання Учасником такого повідомлення, якщо це сталось внаслідок незалежних від Організатора обставин.

4.7. Організатор зобов’язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані Учасників Програми, використовувати їх у рамках Програми, а також не поширювати і не надавати їх третім особам без згоди Учасника.

4.8. Учасник надає Організатору право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного і/чи інформаційного характеру про Програму поштою, електронною поштою, телефоном та/або SMS.

4.9. Дані Учасника, що вказані в анкеті, є конфіденційними. Доступ до даних, вказаних в анкеті, мають відповідальні особи Організатора та сам Учасник.