Peugeot представить нові гібридні мотори PLUG-IN HYBRID

Нова силова установка вдало доповнить існуючу лінійку двигунів Peugeot 3008, а також Peugeot 508 та 508 SW. Системи HYBRID і HYBRID4 (з повним приводом) будуть інтегровані в нові Peugeot 508 та Peugeot 3008 і стануть доступними європейським покупцям у другому кварталі 2019 року.

«Наші силові агрегати PLUG-IN HYBRID повністю відповідають цінностям Марки: вони допомагають зробити враження від водіння ще яскравіше. Клієнти як і раніше будуть купувати автомобілі PEUGEOT і зможуть вибирати той силовий агрегат, який найкращим чином відповідає їхнім потребам і умовам експлуатації »

Жан-Філіп Імпарато, CEO PEUGEOT

Також на машинах буде доступний особливий режим «Спорт», комбінований режим «Hybrid» та безшумний та екологічний до навколишнього середовища режим ZEV (Zero Emission Vehicle) з нульовим викидом шкідливих речовин за рахунок використання лише електричної тяги.

Технологія Plug-in Hybrid має забезпечити більшу свободу пересування в місті, на трасі або на заміських ділянках. Peugeot пропонує: передній або повний привід, 225 к.с. або 300 к.с. потужності, седан, універсал та SUV. Свободу використання одного з 4 режимів.

У складі силового агрегату Hybrid використовується двигун PureTech 1,6 потужністю 180 к.с., а в складі Hybrid4 – 200 к.с. Двигун PureTech 1.6 був удосконалений шляхом установки стартер-генератора і спеціальних елементів системи охолодження.

Двигун PureTech агрегований з новою 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач e-EAT8 (Electric Efficient Automatic Transmission – 8 speeds), спеціально призначеної для силових агрегатів Peugeot Plug-in Hybrid.

Працюючий спільно з коробкою передач електродвигун, встановлений на передній осі, розвиває потужність, рівну 110 к.с. (80 кВт).

«Електрифікована» задня вісь

При використанні силового агрегату Hybrid4 на задній осі автомобіля з підвіскою встановлюється інвертор, електродвигун потужністю 110 к.с. (80 кВт) і редуктор, які забезпечують використання режиму повного приводу. Причому установка даного обладнання розміри салону не змінить.

Літій-іонна акумуляторна батарея високої напруги (300 В) – як на версіях Hybrid, так і на версіях Hybrid4 – встановлюється під другим рядом сидінь.

Віддача акумуляторної батареї становить від 11,8 кВт⋅год (Hybrid) до 13,2 кВт⋅год (Hybrid4). Така віддача АКБ забезпечує рух повністю на електричній тязі на відстань до 50 кілометрів згідно з протоколом WLTP (2) і 60 кілометрів відповідно до протоколу NEDC (1).

З метою максимального використання переваг електричної тяги режим нульової токсичності (Zéro Emission) обирається за замовчуванням при відповідному рівні заряду акумуляторної батареї. Рух на електричній тязі можливий зі швидкістю до 135 км/год, на більш високих швидкостях використовується двигун внутрішнього згоряння.

Два нових силових агрегати мають підтвердити курс Peugeot на електрифікацію лінійки машин.

Установка силових агрегатів Hybrid4 і Hybrid на Peugeot 3008, а також на нові моделі Peugeot 508 та 508 SW планується з осені 2019 року.