Peugeot представить e-Legend – концепт електромобіля в ретро-стилі

PEUGEOT плавно підходить до електрифікації автомобілів, слідуючи переконання, що технології повинні, в першу чергу, приносити задоволення від кермування.

 

На Паризькому автосалоні 2018 PEUGEOT представить унікальний повністю автономно-електричний концепт-кар e-LEGEND CONCEPT.

У зовнішності концепт-кара переосмислена зовнішність моделі 504 Coupé. По стилю це буде автомобіль легкого і спортивного силуету, з виразним кузовом та великими скляними елементами.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT для нашої компанії – це абсолютно новий досвід створення повністю автономного електричного автомобіля. Концепція організації простору водія Responsive i-Cockpit серйозно вдосконалена, щоб запропонувати екіпажу автомобіля захоплюючий драйв, комфорт і безпеку, ретельно розраховані для кожного з чотирьох доступних режимів.

Од Брілле, Стратегічний директор PEUGEOT

Все це дійсно втілює в собі новий концепт-кар e-LEGEND CONCEPT, в якому поєднується свобода руху і нескінченне задоволення від водіння.

Залежно від дорожньої обстановки та настрою водія, PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT пропонує чотири режими водіння.

Два автономних режими:

▪ SOFT -для максимального комфорту пасажирів. На дисплеях – мінімум даних, лише найнеобхідніша технічна інформація й основні розважальні функції.

▪ SHARP- для точної і динамічної їзди. Максимальні можливості підключення до цифрових джерел інформації (соціальні мережі, записна книжка і т.д.)

В автономному режимі конфігурацію салону PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT можна налаштовувати:

▪ кермо ховається під передню панель, щоб повністю звільнити 49-дюймовий дисплей на передній панелі – завдяки прогресивній технології управління;

▪ передні сидіння відкидаються;

▪ бічні підлокітники відкриваються, полегшуючи доступ до бездротової зарядки для смартфонів і відсіках для дрібниць.

▪ основні елементи управління вбудовані у центральну консоль крісла водія, тож завжди залишаються доступними.

Під час їзди на автопілоті пасажири можуть розслабитися: подивитися фільм або пограти у відеоігри. Для ще більшого комфорту пропонується центральний екран і індивідуальні дисплеї, інтегровані в сонцезахисні козирки.

Два ручних режими:

  • LEGEND: автомобіль рухається в «круїзному» режимі, при цьому на дисплеї виводиться щиток приладів в стилі 504 Coupé з трьома круглими циферблатами і панеллю з полірованого дерева,
  • BOOST: активний драйв з можливостей електродвигуна “на всі сто”. Огляд на 180 ° з виведенням зображення на дисплей.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT – це не просто інноваційний концепт. Це демонстрація бачення автомобільного майбутнього бренду PEUGEOT. Для PEUGEOT терміни «автономний» і «електричний» є синонімами яскравих відчуттів. Нудьга ніколи не буде частиною нашейДНК.

Жан-Філіп Імпарато, Генеральний директор PEUGEOT

Занурення у звук і технології

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT отримав голосовий помічник, який відповідає вимогам автономного водіння автопілота. Він розроблений в партнерстві з SOUNDHOUND Inc.®, лідером в області технологій штучного інтелекту. Водій за допомогою голосових команд може легко змінити стиль водіння, послухати улюблений плейлист і навіть відкрити або закрити електрифіковані двері автомобіля. Система пропонує оцифрований голос Жиля Відаля (директора по дизайну PEUGEOT) і 17 мов в арсеналі! Версія персонального асистента, адаптована для серійних автомобілів, буде доступна в моделях PEUGEOT в найближчі 2 роки.

PEUGEOT і FOCAL готують аудіосистему майбутнього, поєднуючи стиль та інновації, щоб у результаті отримати унікальний звук. Незалежно від джерела аудіо, акустична система FOCAL® забезпечує оптимальне відтворення. Аудіосистема, реалізована в PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT, отримала дві нові безпрецедентні звукові функції:

▪ функція «mapping» дозволяє відправляти навігаційні повідомлення водієві, в той час як інші пасажири будуть чути музику,

▪ функція «zoning» дозволяє кожному пасажиру чути власний аудіоконтент, поміщаючи його в окремий «звуковий купол».