Спеціальна ціна на Новий Peugeot Expert: від 636 400 грн

Новий фургон PEUGEOT Expert пропонує ряд переваг, що відповідають всім потребам клієнта. Сучасні параметри двигуна дають можливість насолоджуватись кермуванням та демонструвати високу продуктивність щодня.

PEUGEOT Expert має один з найнижчих показників витрати пального в сегменті.

В новому PEUGEOT Expert доступні три варіанти довжини. З новою версією Compact, довжина якої складає лише 4,6 метрів, маневрування у місті стане надзвичайно простим. Адже PEUGEOT Expert Compact має корисні навантаження у 1,400 кг, об`єм у 5,1м3 та довжину 3,32м

Детальніше про PEUGEOT Expert

Максимальна висота PEUGEOT Expert становить 1,90 м, тому паркуватися можна в спеціальних для цього зонах.

Розумне проектування фургону PEUGEOT Expert, який оснащений заслінкою  у відділі Moduwork, дозволяє перевозити вантажі довжиною до 4-х метрів на пласкому дні, доки два передні сидіння залишаються вільними.

PEUGEOT Expert збудовано на новій модульній платформі EMP2 . Поєднуючи високий рівень комфорту на дорозі, якість та ефективність, може витримувати до 1,400 кг корисного навантаження.

PEUGEOT Expert пропонує виняткове задоволення від кермування завдяки дизельним двигунам HDi потужністю від 90 до 150 к.с. та крутним моментом  400Нм, у поєднанні з новою автоматичною коробкою перемикання передач EAT6.