Легкові автомобілі марки Peugeot отримали новий стандарт їздового циклу

Новий стандарт їздового циклу – WLTP (Worldwide Harmonized Light-Duty Vehicles Test Procedure) охоплює різні ситуації, що відображають повсякденні режими водіння: від умов завантаженого міського руху до пересування по швидкісних автомагістралях.

Новий стандарт їздового циклу WLTP замінив діючий NEDC. Нова «Всесвітня гармонізована методика випробувань для легкових автомобілів» – це нова процедура більш точного визначення величин витрати палива і шкідливих викидів транспортних засобів.

Поетапний перехід до нової методики випробувань для визначення показників споживання палива – вимірювального їздовому циклу WLTP розпочався вересні 2017 року. Починаючи з вересня 2018 року новий стандарт став обов’язковим для всіх автомобілів, які підлягають реєстрації.

Компанія Peugeot, яка належить до французької групи PSA, стала однією з перших, що сертифікувала автомобілі по протоколу WLTP.

Застосування передових технологічних рішень, серед яких селективний каталітичний нейтралізатор (SCR) і сажовий фільтр для бензинових двигунів (GPF), дозволяє випередити вимоги чинного законодавства і забезпечує лідерство Групи PSA в питанні дотримання найсуворіших міжнародних норм.

Директор з якості та інженерних розробок Групи PSA Жиль Ле Борна, підкреслює, що технологічні рішення компанії дозволяють запропонувати клієнтам автомобілі високого екологічного класу і зберегти лідерство щодо зниження рівня шкідливих викидів.

«Наприклад, селективний каталітичний нейтралізатор (SCR), який застосовували з 2013 року на всіх наших автомобілях з дизельними двигунами, або сажовий фільтр (GPF) для автомобілів з бензиновими двигунами, обладнаними системою безпосереднього вприскування палива, дозволяють знизити рівень шкідливих викидів», – каже Жиль Ле Борна.

Протокол WLTP дозволяє точніше за попередника – тест NEDC – визначити рівень витрати палива і викидів шкідливих речовин в реальних умовах експлуатації.

Наступний етап програми настане у вересні 2019 року, коли вступить у дію норма Euro 6.d-Temp, яка також враховуватиме рівень викидів забруднюючих речовин (NOx, PN) в умовах експлуатації автомобілів на дорогах загального користування або RDE (Real Driving Emissions).