Peugeot запускає програму «Підмінний автомобіль» для клієнтів сервісу

Офіційні дилерські центри PEUGEOT в Україні тепер надають клієнтам сервісу підмінний автомобіль на період, поки їх власні автомобілі PEUGEOT знаходяться на обслуговуванні або ремонті.

PEUGEOT піклується про те, щоб клієнти Марки завжди були мобільними і могли користуватися сучасними безпечними і комфортабельними автомобілями. Тому офіційні дилерські центри PEUGEOT пропонують своїм клієнтам новий рівень комфорту – підмінний автомобіль.

Підмінний автомобіль замінить ваше авто, поки воно перебуває на офіційній станції сервісного обслуговування. Підмінний автомобіль видається на термін ремонту вашого транспортного засобу. За бажанням клієнта йому можуть надати аналогічну транспортну послугу. Підмінне авто надається як при гарантійному, так і післягарантійному обслуговуванні. Всі підмінні автомобілі мають оформлену страховку КАСКО. Цікаво, що на авто можуть їздити і автомобілісти, які пов’язані з власником машини, що обслуговується на офіційному СТО.

Дана послуга надається дилерськими центрами PEUGEOT абсолютно безкоштовно. У підмінний автопарк дилерів входять тільки сучасні автомобілі, які знаходяться в експлуатації не більше 1 року. Автомобілісти зможуть отримати у тимчасове користування кросовер PEUGEOT 2008 в комплектації Allure, а також новий хетчбек PEUGEOT 308 або універсал PEUGEOT 308 SW.


Детальнішу інформацію про наявність підмінного автомобіля для мешканців Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей можна отримати у дилерському центрі «Модерн-Авто» за телефоном (0342) 70-55-70