14 липня Peugeot святкуватиме День кросоверів

14 липня, в День взяття Бастилії, у всіх офіційних дилерських центрах PEUGEOT в Україні відбудеться грандіозний сімейне свято – День кросоверів. На всіх гостей чекають тест-драйви новинок, розіграш цінних призів і справжня атмосфера Франції в Україні.

Гості свята отримають можливість познайомитися з повною лінійкою кросоверів PEUGEOT. В ході тест-драйву автомобілісти зможуть випробувати, як працюють інноваційні системи активної безпеки і електронні помічники, а також комфорт інтер’єру, створеного згідно з концепцією i-Cockpit другого покоління з футуристичною інформаційно-розважальною системою, ергономічно продуманою передньою панеллю та інше.

Переходьте за посиланням, зареєструйтеся на тест-драйв – випробуй автомобіль 14 липня та отримай можливість виграти подарунки.

Цьоріч на День кросоверів Peugeot дарує: Bluetooth-колонку, спортивну сумку Peugeot та брендовий годинник Peugeot.

На вас чекатиме солодкий фуршетний стіл, жива музика та розваги для дітлахів.

Ми не випадково святкуємо День кросоверів Peugeot саме 14 липня. Саму у цей день у Франції, яка є батьківщиною марки Peugeot, святкують державне свято – День взяття Бастилії.

Бастилія – це колишня в’язниця, в якій відбували покарання безліч людей різного походження, переважно за політичні переконання. Впродовж багатьох століть це був символ страждання і приреченості, але в 1789 році її атакували збройні загони, які поклали початок французької революції.

Зараз від стародавньої фортеці залишилися лише залишки руїн. Повстанці зруйнували тюрму, а на її місці поставили табличку, на якій великими літерами написано «Тут танцюють». І дійсно, якийсь час майданчик, де раніше знаходилася Бастилія, використовували для проведення танцювальних вечорів. І в наші дні це місце як і раніше залишається символом свободи і рівноправності.

Взяття Бастилії стало символом відкритого вільнодумства та свободи. Тож чи не символічно прийти на святкування саму в Peugeot, який теж руйнує усі стереотипи руху та надає простір для вільного пересування?


Ми чекаємо на вас за адресою:

Івано-Франківськ

вул. Максимовича, 15