7-місний SUV PEUGEOT 5008 в комплектації GT з 180-сильним двигуном тепер доступний в Україні

В Україні стартував продаж флагманського 7-місного кросовера PEUGEOT 5008 з топової версії GT. Вона оснащена найпотужнішим силовим агрегатом, який доступний для моделі на нашому ринку – 2,0-літровим турбодизелем BlueHDi 180 к.с. S & S в парі з 8-ступінчатою автоматичною трансмісією.

7-місний SUV PEUGEOT 5008 з топової комплектації GT має максимально широкий список обладнання, з найпотужнішим для моделі дизельним силовим агрегатом BlueHDi потужністю 180 л. с.

Екстер’єр топового виконання GT вдало виділяється контрастним чорним глянсовим дахом Black Diamond, а також 18-дюймовими легкосплавними колісними дисками. Пасажири зможуть споглядати зоряне небо або гірські вершини через великий панорамний дах. Інтер’єр автомобіля зустрічає водія і пасажирів інноваційною концепцією організації простору Peugeot i-Cockpit другого покоління. За комфорт моделі відповідають спеціально розроблені програми масажу. Вперше на автомобілі встановлена ​​акустична система Hi-Fi класу FOCAL. Два дисплея – 12,3 і 8-дюймовий – виводять всю сервісну і розважальну інформацію. Детальніше в описі моделі.

Унікальна концепція з трьома рядами крісел розрахована на сім осіб та відрізняється широкими можливостями трансформації. Крісла передніх двох рядів можна повністю регулювати. Цікаво, що за третій ряд крісел не потрібно доплачувати, в комплектації GT вони входять вже в штатне оснащення. Через додатковий ряд крісел не довелося поступатися багажним відділенням. Так, в похідному положенні обсяг багажника становить 952 л. А якщо скласти останні два ряди сидінь, він збільшується до вражаючих 2150 л.

 

Поліпшену прохідність на дорожньому покритті різної якості забезпечують система контролю зчеплення з дорогою Advanced Grip Control і система допомоги при спуску Hill Assist Control Descent (HADC). Також в список базового оснащення PEUGEOT 5008 в комплектації GT входять адаптивний круїз-контроль, система екстреного гальмування Automatic Emergency Braking System (AEBS), система контролю концентрації водія, система читання дорожніх знаків, система допомоги при парковці Park Assist, система кругового моніторингу Visio Park і багато іншого.

2,0-літровий турбодизель BlueHDi потужністю 180 л. с. працює разом з 8-ст. автоматичною коробкою передач. Ця сучасна пара двигуна і трансмісії представлена на PEUGEOT 5008 вперше, раніше інших моделей бренду. При чудовій динаміці (9,2 секунди з місця до 100 км / год), автомобіль витрачає в змішаному циклі всього від 4,9 л / 100 км пробігу.

На українському ринку PEUGEOT 5008 доступний і з іншим силовим агрегатом. А саме, 150-сильним турбодизелем HDi об’ємом 2,0 літри, який працює разом з 6-ступінчастою АКПП.

Зараз для PEUGEOT 5008 діє вигідна фірмова фінансова пропозиція від PEUGEOT: автомобіль можна придбати в кредит під 0,01% * річних терміном на 3 роки.

ЗАВАНТАЖИТИ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ДЛЯ ФІЗ. ОСІБ

ЗАВАНТАЖИТИ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ДЛЯ ЮР. ОСІБ

З новим SUV PEUGEOT 5008 вже можна познайомитися в офіційних дилерських центрах марки.

* Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний термін – 36 місяців, максимальна сума – 2600000 грн, процентна ставка – 0,01% річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2.50%, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн, комісія за внесення обтяження в ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання виписок з державних реєстрів – 199 грн (за 1 людину). Реальна відсоткова ставка становить 1.67% річних. Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України, за винятком тимчасово окупованій території АР Крим та зони проведення ООС. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Детальні умови кредитування дізнайтеся на сайті www.credit-agricole.ua або по телефону: 0800305555. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Пропозиція діє з 15.05. 2018 – 31.07.2018.