«PEUGEOT FINAL SALE» Придбай автомобіль Peugeot 2017р. по спеціальній ціні.

Спеціальна пропозиція на автомобілі Peugeot 2017 року виробництва:

  • вигідна ціна;
  • спеціальні умови кредитування – 0,01% до 2х років.

Кількість автомобілів обмежена.

 

СПИСОК ДОСТУПНИХ АВТО ПО СПЕЦІАЛЬНІЙ ЦІНІ

PEUGEOT 2008: ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КРОСОВЕР

Новий крососвер PEUGEOT 2008 не має собі рівних у сегменті компактних кросоверів. В ньому поєднується динамізм хетчбека і розміри, зручність й збільшений дорожній просвіт невеликого кросовера.

Компактне кермо, розміщена на рівні очей панель приладів та великий сенсорний екран забезпечать легке, інтуїтивне та безпечне кермування автомобілем.

PEUGEOT 2008 має широкий набір сучасних технологічних рішень: системи допомоги водієві, а також зв’язку та безпеки допоможуть посилити ці відчуття та насолодитися унікальними враженнями від кермування.

Спеціальні умови поширюються на PEUGEOT 2008 ALLURE 1.2 110 к.с. АКПП-6 Stop&Start


НОВИЙ PEUGEOT 308: ВТІЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОСТІ

Новий Peugeot 308 відрізняється надзвичайно мінімалістичним стилем оформлення, який є унікальним для автомобільної промисловості. Завдяки елегантним, плавним, спортивним лініям кузова він відразу справляє враження витонченого і ефектного автомобіля. Така технологічна елегантність також проявляється в оформленні салону завдяки концепції Peugeot i-Cockpit, ергономічному компонувані, простору на передніх сидіннях і особливо ретельно підібраним матеріалам внутрішнього оздоблення.

Спеціальні умови поширюються на новий PEUGEOT 308 ACTIVE 1.6 HDI 92 к.с. МКПП

Чекаємо Вас за адресою:

м.Івано-Франківськ,

вул.Максимовича,15

тел. (0342) 70-55-70