PEUGEOT представить в Женеві скульптуру Лева – свій новий символ.

8 березня на Женевському автосалоні PEUGEOT представить скульптуру Лева екстраординарних масштабів. За задумом авторів, скульптура символізує гордість та силу бренда, а також його 200-річну історію. Це видовищне  творіння мистецтва було створено фахівцями з дизайну PEUGEOT в якості нового символу компанії.

На Женевському автосалоні Левові відведена важлива роль – новий посол марки. Монументальний арт-об’єкт довжиною 12,5 метрів і висотою 4,8 метра представляє найвищий стандарт якості без компромісів PEUGEOT, прихильність якого міцно закріплена в ДНК-бренду.

Эмблема компании PEUGEOT – Лев, який йде по стрілі, був вперше представлений в 1858 році, 160 років тому. Він символізує три якості лез для пил, які впродовж усього року виготовляла компанія PEUGEOT: гнучкість, пружність лез і швидкість різання. Стрілка передає поняття швидкості.

Ця скульптура була створена в лабораторії дизайну PEUGEOT. Місія співробітників цього підрозділу – використовувати весь досвід PEUGEOT для розробки неавтомобільних продуктів і роботи з клієнтами за межами автомобільного світу.

«У цьому монументальному Леві дизайнерів видно культовий, вічний дизайн із плавними, викривленими поверхнями. Його неймовірні розміри підкреслюють пружний, потужний і непохитний характер Лева. Положення, пластика рухів – з усією потужністю і силою, рішуче, але без агресії – передає спокій і впевненість у майбутньому », – пояснює Жиль Видаль, шеф-дизайнер PEUGEOT.