Новий PEUGEOT 508

У новому PEUGEOT 508 змінюється все. Його архітектура більш компактна, він став нижче і стрімкіше. Новий дизайн екстер’єру вишуканий і надійний, а вражаючий інтер’єр автомобіля являє собою еволюцію знакової концепції PEUGEOT i-Cockpit®. Новий PEUGEOT 508 – це зразкова поведінку на дорозі, нові двигуни, безліч технологічних інновацій і приголомшливий рівень комфорту – як для водія, так і для пасажира. Новий PEUGEOT 508 встановлює високий стандарт якості в D-класі, а також підтримує традиційну стратегію бренду.

«Зустрічайте новий PEUGEOT 508! Слідом за успіхом наших моделей PEUGEOT 2008, 3008 і 5008, нам була потрібна концепція великого седана PEUGEOT. Автомобіля, який продовжує захоплювати і бути на рівні з кращими конкуруючими марками. Адже в D-сегменті ми змагаємося з найбільшими автовиробниками в світі. Поставлене ​​перед нами завдання виконане – новий PEUGEOT 508 втілює в собі амбіції, про які ми заявляли протягом декількох років: зробити PEUGEOT провідним універсальним автомобільним брендом високого класу ».

                                                                                                    Жан-Філіп Імпарато, виконавчий директор PEUGEOT

На європейському ринку традиційний седан D-класу за останні чотири роки зберіг свої позиції, незважаючи на попередні безперервні 10 років спаду інтересу до подібних моделей. Провівши безліч досліджень і впроваджуючи інноваційні технічні рішення, ми втілили в життя мрію про зручний і великий седан в потужному і місткому автомобілі, який зможе завоювати прихильність за рахунок широких можливостей і яскравого, оригінального дизайну.

Дизайнери нового PEUGEOT 508 поставили перед собою чітку мету: відійти від звичайної дверки багажника, чотирьохдверного автомобіля і прийти до п’ятидверного купеподібного Фастбек.

Сміливий дизайн

«Конструкція нового PEUGEOT 508 доповнює повністю оновлену модельну лінійку. Це прочитується в стилістичних характеристиках, які ми включили в наші останні концептуальні автомобілі – такі як PEUGEOT Exalt і PEUGEOT Instinct.

I-Cockpit® в новому PEUGEOT 508 фактично взятий з концептуального автомобіля Exalt ».

                                                                                                                                Жиль Відаль, шеф-дизайнер PEUGEOT

Новий PEUGEOT 508 вражає динамічним і виразним зовнішнім виглядом. Висота автомобіля зменшена – тепер вона ледве сягає 1,40 м, а аеродинамічні обводи кузова нагадують купе.

Передня частина – агресивна. Легкий дизайн решітки радіатора у вигляді шахових клітин прекрасно виглядає в обрамленні Full LED фар, на створення яких нас надихнув останній концептуальний автомобіль бренду – PEUGEOT Instinct. Зі знаменитим левом, розташованим на решітці радіатора, і логотипом 508 на кромці капота, новий PEUGEOT 508 віддає данину поваги своїм знаменитим попередникам – PEUGEOT 504 і 504 Coupe.

Дизайн моделі відразу привертає до себе погляди в дорожньому потоці – легко і впевнено окреслена решітка радіатора зі світлодіодними вогнями денного світла надають індивідуальність і ексклюзивність. Відточені і тонкі вогні, що обрамляють передню частину автомобіля, роблять його зовнішність легшою, стрімкої – від фар до повітрязабірників в бампері.

Горизонтальний капот був максимально знижений, щоб посилити динамічність нового PEUGEOT 508, а загальний силует був розроблений з урахуванням зовнішнього вигляду з різних ракурсів. Така увага до дизайну кузова зазвичай приділяється при створенні найбільш преміальних моделей.

Лінія даху кузова нового PEUGEOT 508 – низька і гладка відповідно до ключових параметрів дизайну автомобілів преміум-класу. Автомобіль виглядає компактним: його довжину зменшили до 4,75 м в порівнянні з 4,83 м у попередньої моделі, що покращує маневреність. Це особливо важливо в умовах щільної міської забудови, де не завжди є достатньо простору для широкого розвороту.

Глянцеву поверхню сильніше підкреслює чистий контур автомобіля і виводить на передній план безрамкові двері. Тут немає звичного нахлеста капота, великої кількості скляних поверхонь і дверних рамок. Зазори були зменшені в розмірах, а колеса підігнані так, щоб візуально повністю заповнити колісні арки. Змінам піддалася і стандартна антена – її замінили шелкографией. PEUGEOT направляє всю свою експертизу на максимальне поліпшення естетики і якісних характеристик автомобіля.

 

Задні ліхтарі з’єднані глянцевою чорною горизонтальною смугою, яка тепер є характерною відмінністю новітніх автомобілів PEUGEOT.

Тривимірні задні Full LED ліхтарі відразу кидаються в очі. Вперше втілені в концепті Quartz, вони підсвічуються з адаптивною інтенсивністю, забезпечуючи видимість кольорових «пазурів» в будь-який час доби. Щоб зробити ще більше враження, ліхтарі будуть виглядати по-різному, в залежності від кута огляду. Завдяки фірмовим «штрихам» автомобіль легко впізнаваний у потоці.

Унікальні особливості нового PEUGEOT 508 демонструють і задні двері, які забезпечують зручний доступ до 487-літрового багажника.

Три питання  П’єру-Полю Маттеї, директору по дизайну нового PEUGEOT 508

Чим Ви керувалися при розробці нового PEUGEOT 508?

«Мета була двоякою: показати рух бренду в преміальний сегмент ринку і заодно забезпечити автомобілю свою нішу на ринку седанів D-класу. Новий PEUGEOT 508 повинен був спиратися на виразні пропорції, щоб привертати до себе увагу, вигідно виділятися і відрізнятися від своїх конкурентів. Завдяки стильному профілю ми змогли задовольнити потребу PEUGEOT в елегантності, поєднуючи її з простотою і вишуканістю ».

Яку частину автомобіля було найскладніше спроектувати? Чому?

«У плані конструювання найскладнішою виявилася задня частина, оскільки центральним елементом, що підкреслює індивідуальність автомобіля, став похилий дах. Разом з тим, нам потрібно було зберегти зручність автомобіля і забезпечити його доступність відповідно до норм класу. Ми переглянули спосіб промальовування графічної структури та обсягів автомобіля, приділили особливу увагу просторового членування обсягів – результат наших зусиль виразно видно на задніх крилах. Такі прийоми ми застосували вперше – зазвичай їх застосовують тільки при створенні спортивних автомобілів. Але воно того варте ».

Що особливого в дизайні нового PEUGEOT 508?

«Ми фактично переписали правила щодо форм седана D-сегмента. Для отримання таких пропорцій, коли довжина зменшена на вісім сантиметрів порівняно з попереднім поколінням, ми змістили лінію скління назад. В результаті отримали більший капот. Далі застосували технологію безрамкових дверей, тим самим зменшивши висоту машини в порівнянні з конкурентами в сегменті. Висота автомобіля на 6 см менше, ніж у попередньої моделі! За рахунок цього новий PEUGEOT 508 здається і значно ширше, хоча насправді цей показник у нього середній в класі. Оскільки в автомобілі повинна дотримуватися особлива аеродинаміка, спереду він став вужчим, ніж ззаду. Яскравої, харизматичної зовнішності вдалося досягти продовженням кабіни це також дозволило виокремити задні крила в раніше недостатньому масштабі. Це один із секретів, що лежать в основі нового PEUGEOT 508 ».

Відточений дизайн екстер’єру нового PEUGEOT 508 справляє сильне враження, але чого вартий інтер’єр салону!

Салон поліпшений за рахунок концепції PEUGEOT i-Cockpit®

Знайомство з новим PEUGEOT 508 схоже з переміщенням в інший світ, де якість, оригінальність і зручність – в пріоритеті. Тільки погляньте на ефектну приладову панель автомобіля і останню версію інноваційного комплексу PEUGEOT i-Cockpit®!

З моменту появи в моделі PEUGEOT 208 в 2012 році, i-Cockpit® удосконалювався в міру появи в лінійці нових моделей. Від кросовера PEUGEOT 2008 до PEUGEOT 308 та новітніх кросоверів PEUGEOT 3008 і 5008.

До основних компонентів PEUGEOT i-Cockpit® відносяться:

– Компактне рульове кермо;

– Великий 10-дюймовий сенсорний HD-дисплей формату 8: 3;

– Панель приладів з 12,3-дюймовим цифровим екраном з високою роздільною здатністю.

Приладову панель на лобовому склі можна легко налаштувати під свій смак (доступні шість різних режимів відображення). Вона розташована над рульовим колесом і представляє всю необхідну інформацію про водіння на рівні очей. Відводити очі від дороги більше не потрібно!

Центральний сенсорний монітор вбудований в панель приблизно на тій же висоті, що і приладова панель на лобовому склі. 8-дюймова HD-версія сенсорного екрану пропонується в базовій комплектації Active, а 10-дюймова HD-версія – в комплектації Allure і вище.

Поруч з ним розташовані сім перемикачів, які з вигляду нагадують клавіші піаніно. Вони відмінно інтегровані в корпус панелі і забезпечують прямий, постійний доступ до основних функцій: радіо, система кондиціонування, навігація, настройки автомобіля, телефон, мобільні додатки і i-Cockpit® Amplify

На центральній консолі виділяється важіль восьмиступінчастої автоматичної коробки передач з електроприводом, який відгукується навіть на легкий дотик. Його дизайн ще більше підкреслює сучасний стиль водійського місця, а підрульові перемикачі передач дають ще більше задоволення від водіння.

Новий PEUGEOT 508 також пропонує функцію i-Cockpit® Amplify з двома налаштованими типами мікроклімату в салоні – «Boost» і «Relax», які впливають на такі органи чуття:

– зір – за допомогою регулювання інтенсивності навколишнього освітлення і кольору дисплея;

– слух – за допомогою настройки музичного середовища;

– дотик – за допомогою програм багатоточкового масажу, вбудованих в водійське сидіння.

Функція i-Cockpit® Amplify також управляє характеристиками руху автомобіля за допомогою перемикача режиму водіння (ECO / Sport / Comfort / Normal) і плавністю ходу автомобілів з електронною підвіскою.

Водійське місце в цій моделі унікальне. Сідаючи за кермо, Ви отримуєте максимальний комфорт і задоволення від водіння.

Яскраві враження від водіння

«В PEUGEOT задоволення від водіння – це обов’язкова характеристика кожного автомобіля. У новому PEUGEOT 508 ми націлені не тільки гарантувати висококласне управління при активній їзді, але і зробити так, щоб показник комфорту став еталоном водіння в сегменті! Для цього ми взяли все найкраще від платформи EMP2 і PEUGEOT i-Cockpit® ».

                                                                                                          Лоран Бланше, директор з виробництва PEUGEOT

І правда – задоволення від їзди у нового PEUGEOT 508 в ДНК. Його перевага в технологіях і досвіді, накопичених групою компаній PSA, наприклад:

– Використання платформи EMP2, яка вважається однією з найкращих платформ на даний момент. Вона забезпечує відмінні динамічні якості і зменшення ваги машини (в середньому на 70 кг менше в порівнянні з моделями попереднього покоління). Використання цієї платформи забезпечує паливну економічність, безпеку і продуктивність.

– З’єднання кузовних деталей за допомогою зварювання і додаткового проклеювання спеціальним клеєм (більше 24 метрів швів) підвищує жорсткість і довговічність кузова.

– Установка особливої ​​опори переднього амортизатора для пом’якшення підвіски

– Адаптація задньої підвіски з регульованими амортизаторами – це ефективне управління активною підвіскою (як стандарт в версії GT і на всіх бензинових двигунах; в якості опції – на дизельних двигунах 2,0 л).

– Налаштування характеристик підвіски під кожен двигун, що гарантує більш високий рівень комфорту і адекватну амортизацію на нерівних поверхнях.

– Калібрування рульового управління з електроприводом для регулювання плавного і жорсткого управлінням у всіх ситуаціях водіння. Додайте до цього поліпшення маневреності – і враження від автомобіля стане ще позитивніше.

– Впровадження надійної сучасної трансмісії з новою восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач EAT8 і електричним важелем перемикання передач, що спрацьовує в один дотик.

Всі функції PEUGEOT i-Cockpit® і компактного рульового колеса забезпечують відмінний комфорт від керування автомобілем в будь-яких умовах.

«Новий PEUGEOT 508 отримав відмінно збалансовану підвіску, характеристики якої відповідають вимогам динаміки, комфорту і безпеки. Крім того, водій може адаптувати динамічні характеристики автомобіля на свій смак – завдяки підвісці з регульованими амортизаторами і меню вибору режимів водіння ».

                                                                               Ян Бонні – директор з питань динаміки автомобілів PEUGEOT

Три питання до Паскалю Делабарр, директору проекту нового PEUGEOT 508

Чи не могли б Ви розповісти про технічні проблеми, з якими Ви зіткнулися при проектуванні автомобіля?

“Їх було багато! Наприклад, ми впровадили технологію зварювання кузовних деталей, яка посилюється монтажним клеєм. Таку технологію використовують деякі виробники автомобілів преміум-класу. Цей метод допоміг збільшити жорсткість кузова і забезпечити кращу звукоізоляцію. Також нам доводилося постійно боротися за зменшення ваги. За рахунок цього ми позбулися 70 зайвих кілограмів. У деяких місцях було особливо складно – адже є деталі, які самі по собі важать чимало: наприклад, електропривод задніх дверей і безкаркасні двері! Боротьба із зайвою вагою часом вимагала інноваційнихметодів – наприклад, штампування гарячого металу, а також виготовлення заднього відділення кузова і передніх крил з алюмінію, а задніх дверей – з термопластика.

 Нарешті, установка PEUGEOT i-Cockpit® нового покоління для досягнення максимальної ергономіки визначила конструкцію передньої частини салону ».

Як Ви забезпечили хорошу звукову ізоляцію з безкаркасними дверима?

«З самого початку проекту ми вирішили працювати з кращими постачальниками, які серйозно підходять до вдосконалення своїх технологій. Наприклад, SaarGummi для ущільнювачів і Inteva для механізму склопідйомників. Вони мають великий досвід, і багато років працюють з німецькими автовиробниками преміум-класу. Завдяки посиленій конструкції кузова ми забезпечили велику жорсткість і, відповідно, менша кількість обмежень по дверях і склінню. Нарешті, ми додали 1 мм дверним вікнам щодо стандартної товщини. Всі ці особливості цілком можна знайти, наприклад, на Audi A5 Sportback ».

Що Вам запам’яталося в цьому проекті?

«Постійна націленість всієї команди на забезпечення максимальної якості на всіх етапах роботи. Будь то якість виконання, сприймається якість або якості роботи, ми прагнули привернути всіх, включаючи постачальників, до досягнення наших цілей. Завдяки такому підходу ми змогли досягти результату, яким сьогодні пишаємося».

Найвищий комфорт і висока якість

Новий PEUGEOT 508 запрошує водія в комфортну подорож. Вибір і якість оздоблювальних матеріалів, а також увагу, приділеною до обробки, дозволяють занурити пасажирів в сучасну і вишукану обстановку.

З цієї причини водійське сидіння (і пасажирське сидіння в обробці Allure Business і вище) отримало маркування AGR (Aktion für Gesunder Rücken, німецька асоціація «Рух за здорову спину»), вигідно поєднуючи в собі ергономічність і широкий діапазон налаштувань регулювання крісла по вильоту і нахилу , а також поперекового упору (чотирьохпозиційна Електропневматична система). Такий варіант доступний в комплектації Active trim.

Опційно водійське сидіння може оснащуватися восьмипозиційною пневматичною масажною системою і п’ятьма різними програмами масажу. Опційно з такою масажною системою можуть бути обидва передні сидіння.

У салоні з’явилося багато дрібних відсіків для зберігання дрібних речей (загальним обсягом до 32 літрів!). У розпорядженні пасажирів також чотири роз’єми USB для зарядки портативних пристроїв (доступні в комплектації Allure trim і вище), один роз’єм в підлокітнику і дві розетки 12В, одна з яких в багажнику.

Автомобіль отримав панорамний люк що відкривається, виконаний у вигляді накладки. Високоякісна аудіосистема розроблена фахівцями Focal® – відомої французької фірми-виробника акустичних систем.

Багато деталей інтер’єру надають салону сучасний стиль. Вибір і використання матеріалів, а також ретельний підбір всіх елементів – це відмінна риса

преміум-сегмента: шкіра з природньою нешліфованою лицьовою поверхнею або замша, матовий хром, чорний лак, Alcantara®, натуральне дерево (сірий дуб в лінійці GT Line або GT, або деревина зебрано – доступно тільки в лінійці GT).

Сучасні електронні помічники і системи безпеки

Новий PEUGEOT 508 пропонує широкий вибір допоміжних систем останнього покоління, які повністю відповідають критеріям EuroNCAP:

– Система нічного бачення, перша в своєму сегменті

– Система автоматичного екстреного гальмування останнього покоління (яка бачить пішоходів і велосипедистів в будь-який час доби при швидкості до 140 км / ч) і система запобігання або зниження небезпеки аварій Collision Risk Alert

– Система активного попередження про зміну смуги руху (або попередження про з’їзд автомобіля на узбіччя)

– Сигнал контролю уваги водія DAW (Driver Attention Warning)

– Автоматичне перемикання головного світла (Automatic headlight control)

– Автоматичне визначення чинного швидкісного ліміту.

– Зчитування дорожніх знаків (включаючи знаки заборони зупинки, знак одностороннього руху)

– Адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go (у версіях з автоматичною коробкою передач EAT8)

– Система допомоги руху в смузі Lane Keeping Assist (пов’язана з Адаптивним круїз-контролем з функцією Stop & Go)

– Система моніторингу сліпих зон

Система нічного бачення використовує інфрачервону камеру і виявляє людей і тварин, які знаходяться попереду автомобіля в нічний час або в умовах низької видимості. Система забезпечує виявлення рухомих об’єктів в діапазоні 200-250 м, навіть за межами видимості фар. Зображення з камери нічного бачення виводиться на проекційний дисплей в поле зору водія.

Під час руху в місті в розпорядженні водія також системи Visiopark 2 (огляд 360 °) і Full Park Assist новітнього покоління з функцією Flankguard perimeter (йде виключно в комплекті з автоматичною коробкою передач EAT8). Система самостійно керує авто, гальмує і розганяється при автоматичному заїзді на паркувальне місце.

Підключаюче обладнання в новому PEUGEOT 508 також вражає:

– Функція Mirror Screen, сумісна з протоколами Android Auto і Apple CarplayTM MirrorLink, і з розпізнаванням голосу через смартфон.

– Бездротова зарядка смартфона (для пристроїв, що підтримують стандарт Qi)

Пакет PEUGEOT Connect включає в себе 3D навігацію з технологією TomTom® Traffic і розширює можливості в трьох напрямках: навігація, безпека (PEUGEOT Connect SOS & Assistance) і техобслуговування (віддалені служби PEUGEOT Connect pack).

Ефективність і висока продуктивність

При розробці архітектури автомобіля, показника NVH (шум, вібрація і жорсткість), оптимізації розмірів, зниження ваги і аеродинамічного опору, ми зробили все можливе для скорочення рівня викидів CO2 до максимально низького.

Новий PEUGEOT 508 оснащений двигунами нового покоління – Euro 6.c PureTech і Blue HDi (з розширеною технологією SCR) і володіють найменшим в своєму класі рівнем викидів CO2. Цей показник також враховує нові технічні положення і процедуру WLTP (Всесвітня узгоджена процедура випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності на викиди).

Таким чином, можливий вибір між двома варіантами нового бензинового двигуна об’ємом 1.6 літра сімейства PureTech:

– PureTech 180 S & S EAT8

– PureTech 225 S & S EAT8 (тільки для версії GT). Цей варіант пов’язаний зі спортивним режимом електронної підвіски.

У лінійці є також чотири варіанти дизельних двигунів об’ємом 1.5 і 2.0 літра:

– BlueHDi 130 S & S, доступний з шестиступінчастою механічною коробкою передач

– BlueHDi 130 S & S EAT8

– BlueHDi 160 S & S EAT8

– BlueHDi 180 S & S EAT8

Три питання Бернарду Гессе, бренд-менеджеру проекту нового PEUGEOT 508

Хто є цільовою аудиторією нового PEUGEOT 508?

«В особливій ніші седанів D-сегмента основним каналом збуту в Європі залишаються B2B-споживачі, які дуже вимогливі до витрат на технічне обслуговування і ціною авто на вторинному ринку. Що стосується останнього, підвищення позицій PEUGEOT на ринку означає, що бренд може конкурувати за цими критеріями з кращими суперниками в класі. На продажу фізичним особам припадає близько 35% всіх продажів, і наші дослідження показали, що п’ятидверний кузов типу «фастбек» ​​повинен залучити покупців у віці 40-45 років ».

Чи є нові двигуни дійсно ефективним?

“О так! Ми пропонуємо шість бензинових і дизельних двигунів потужністю від 130 до 225 л. с. Щоб відповідати вимогам B2B-клієнтів, ми оснащуємо всі двигуни тільки нашою автоматичною восьмиступінчастою коробкою передач разом з новітніми допоміжними системами. Що стосується викидів і споживання, а також відповідності стандартам NEDC 2018, наша лінійка моторів з бензиновими PureTech і дизельними 1.5L BlueHDi є однією з кращих на ринку. Наприклад, мотори BlueHDi 130 л. с. і EAT8 PureTech 180 л. с. мають рівень викидів CO2 всього 98 г / км і 123 г / км відповідно »!

Коли очікується випуск гібридної версії?

«Ми адаптуємо нашу бензинову трансмісію Plug-In Hybrid з підзарядкою від зовнішнього джерела живлення до нового PEUGEOT 508 і вже з осені 2019 року вийде і така версія автомобіля».

Вироблено у Франції

Новий PEUGEOT 508 випускається на заводі в м Мюлуз у Франції, в той час як силова установка проводиться на заводах, розташованих в муніципалітетах Тремер і Дувр. Модель пройшла сертифікацію «Origine France Garantie» («походження товару з Франції гарантовано»), що засвідчує, що автомобіль виготовили у Франції.

Представлений на Женевському автосалоні 2018 року, новий PEUGEOT 508 надійде в продаж у всьому світі у вересні.