Новий PEUGEOT 308 та 308SW вже в Україні!!!

Оновлена ​​версія PEUGEOT 308 вже доступна в салонах офіційних дилерів PEUGEOT по всій Україні. Новий PEUGEOT 308 – це ще більш комфортна і високотехнологічна версія популярного хетчбека. Оновлений динамічний дизайн, футуристичний фірмовий салон PEUGEOT i-Cockpit, новітні системи допомоги водію, присутні на недавніх новинках бренду, потужні і економічні двигуни – всі ці переваги тепер доступні українським покупцям при виборі Нового PEUGEOT 308.

Дизайнери пропрацювали кожну деталь Нового PEUGEOT 308, значно змінивши машину і додавши їй легкості, збалансованості та стилю. новинка відрізняється загостреними рисами кузова, які надають її зовнішності ще більше динаміки.

Капот тепер має більш горизонтальну форму, а фірмовий лев красується на  вертикальній решітці радіатора. Більше того, для різних рівнів комплектації створені два варіанти бампера: в комплектаціях Access і Active бампер візуально відрізняється від рівнів Allure і GT Line, що підкреслює індивідуальність Нового PEUGEOT 308. Завдяки укороченим звісам Новий PEUGEOT 308 прекрасно маневрує на дорозі. Світловий автограф передніх LED ходових вогнів вигідно виділяє Новий PEUGEOT 308 в дорожньому потоці, при цьому в комплектаціях Access і Active пропонуються нові еліптичні галогенні фари головного світла, а в комплектаціях  Allure і GT Line доступні повністю світлодіодні Full LED фари.

Проводячи багато часу за кермом, водії оцінять всі переваги концепції організації простору водія PEUGEOT i-Cockpit, яка стала популярною з моменту появи: компактне обтягнуте натуральною шкірою кермо, великий сенсорний екран, розгорнутий до водія, зі зручним інтерфейсом для управління основними системами автомобіля, ергономічна ручка перемикання передач і ін.

Новий PEUGEOT 308 пропонує найсучасніші системи допомоги водієві, раніше представлені на нових моделях марки. Серед них: система моніторингу сліпих зон дзеркал, круїз-контроль з обмежувачем швидкості, камера заднього виду VisioPark 1 з панорамним оглядом 180 °, система автопарковки Park Assist і ін.

В Україну новинка поставляється в кузові хетчбек PEUGEOT 308 і універсал PEUGEOT308 SW, при цьому для кожної з версій є 4 рівня комплектації – базова Access, середня Active, максимальна Allure і спортивна версія GT-Line. І хетчбек, і універсал можуть комплектуватися одним з трьох двигунів на вибір – бензиновим 1.6 THP 150 к.с. з автоматичною 6-ступінчастою коробкою передач і дизельними 1.6 HDi 92 к.с. з механічною трансмісією або ж 1.6 BlueHDi 120 к.с. S & S з АКПП-6. Таким чином, кожен покупець зможе підібрати комплектацію, максимально відповідну до своїх вимог.

Детальніше з доступними комплектаціями і цінами Нового PEUGEOT 308 можна ознайомитися в шоурумі моделі за посиланням: Peugeot308 http://peugeot.if.ua/modelnyj-ryad/peugeot-308/

Peugeot 308SWhttp://peugeot.if.ua/modelnyj-ryad/peugeot-308sw/