Компактний PEUGEOT 108 – вже в Україні!!!

Один з найкомпактніших автомобілів на ринку – PEUGEOT 108 – вже доступний у всіх офіційних дилерів PEUGEOT в Україні. Крім стильного зовнішнього вигляду, ергономічного салону і технологій, не характерних для автомобілів даного класу, цей автомобіль серед безлічі конкурентів виділяється ще одним показником – витрата палива в ньому становить всього від 4,2 л на 100 км шляху. Новинка вже доступна для попереднього замовлення – зробіть свій вибір на користь маневреності, безпеки і економічності PEUGEOT 108!

PEUGEOT 108 – стильний і маневрений компактний міський хетчбек. Високі колісні арки, грамотно вибудувана геометрія кузова, спортивні елементи стилю і гарне виконання LED-ходових вогнів надають його силуету легкості і стрімкості. Автомобіль відрізняється невеликим діаметром розвороту (трохи більше 9 м), що особливо корисно в умовах щільної міської забудови.

Крім 7 насичених кольорів кузова, модель доступна в двохколірному забарвленні: дах, капот і корпуси дзеркал заднього виду, можна замовити в темно-синьому, чорному або світло-сірому кольорі. А за допомогою одного з восьми варіантів декоративних наклейок сітікар можна персоналізувати ще більше. До цього переліку варто додати і пакети внутрішнього декору, що змінює вигляд салону так, як того хочеться автовласнику.

У всіх своїх моделях, PEUGEOT приділяє велику увагу системам допомоги водієві, що полегшує управління автомобілем і PEUGEOT 108 не став винятком. Система екстреного гальмування Active City Break, система попередження про ненавмисний вихід зі смуги, камера заднього виду, система допомоги при старті в гору Hill Start Assist, 7 “тачскрін, на якому зосереджене керування основними функціями автомобіля, технологія Mirror Screen, яка дозволяє дублювати сумісні програми смартфона на сенсорному екрані автомобіля – це неповний список електронних помічників, доступних в PEUGEOT 108.

В Україну PEUGEOT 108 поставляється в 5-дверному виконанні та двох рівнях комплектації – середньому ACTIVE і максимальному ALLURE з бензиновим двигуном 1.0 VTi 68 л. с. і роботизованою коробкою передач. Крім низької витрати палива, всього від 4,2 л на 100 км в змішаному циклі, ця модель відрізняється екологічністю – автомобіль відповідає нормам ЄВРО-6.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО Peugeot 108: http://peugeot.if.ua/modelnyj-ryad/peugeot-108/