PEUGEOT 3008 доступний в кредит під 0,01% * річних на 3 роки

До кінця вересня Новий PEUGEOT 3008 – Автомобіль 2017 року у Європі – доступний на вигідних умовах фінансування, а саме в кредит по 0,01% * річних терміном на 3 роки. Тепер, навіть не володіючи всією необхідною сумою, можна виїхати з салону на новенькому PEUGEOT 3008 відразу і покупка не спустошить ваші кишені. Крім того, на складах дилерів в наявності достатньо автомобілів, щоб задовольнити підвищений попит на цю модель з боку українців.

Новий SUV PEUGEOT 3008 з’явився в Україні в квітні 2017 року і за короткий термін завоював любов українських споживачів і високі оцінки багатьох автомобільних журналістів. Це підтверджує і номінація новинки на престижну нагороду Автомобіля року 2018 в Україні.

Серед переваг Нового PEUGEOT 3008 сучасний і в той же час строгий дизайн справжнього SUV: масивний капот, широкі накладки на бампері, порогах і колісних арках, рейлінги, збільшений дорожній просвіт, який додає автомобілю прохідності. Фірмовий інноваційний салон Peugeot i-Cockpit другого покоління став ще більш технологічним і ергономічним: маленьке спортивне рульове колесо, панель інструментів у вигляді екрану 12,3 ‘c футуристичної графікою розташована на рівні очей і легко персоналізується згідно перевагам водія, на 8 ‘ сенсорному екрані по центру приладової панелі зосереджені функції управління основними системами автомобіля, поруч з ним також знаходяться елегантні кнопки управління, схожі на клавіші піаніно. Автомобіль комплектується бензиновим двигуном 1,6 THP 150 к.с. або дизельним 2,0 HDi 150 л.с. на вибір в парі з автоматичною 6-ступінчастою ​​трансмісією останнього покоління EAT6.

Новий SUV буквально наповнений технологіями, серед них: система Advanced Grip Control, яка забезпечує оптимальне зчеплення коліс з дорогою в будь-яких дорожніх умовах, автоматизована система екстренного гальмування Active Safety Brake, адаптивний круїз-контроль з функцією повної зупинки, система контролю рядності руху Lane Keeping Assist, адаптивна система перемикання дальнього світла High Beam Assist, система розпізнавання втоми водія, система контролю «сліпих зон» і ін. (в залежності від обраної комплектації). Про всі переваги моделі можна докладніше дізнатися на офіційному сайті.

Ціна на PEUGEOT 3008 стартує від 702 300 грн. Більш того до кінця вересня, на дану модель діють спеціальні кредитні умови в рамках фірмової програми фінансування PEUGEOT Finance: Новий SUV PEUGEOT 3008 можна придбати під 0,01% * річних терміном на 3 роки. Кредитні умови діють до 30 вересня 2017 року, тому краще не відкладати покупку в довгий ящик.

* Ви можете придбати автомобіль в кредит на наступних умовах: максимальний термін – 36 місяців, максимальна сума – 2 600 000 грн, відсоткова ставка 0,01% річних (база нарахування 365 днів на рік), комісія за видачу кредиту – 2,50%, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн, комісія за внесення обтяження в ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання виписок з державних реєстрів – 199 грн (за 1 людину). Реальна відсоткова ставка становить 1,67% річних. Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України за винятком тимчасово окупованій території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Детальні умови кредитування дізнайтеся на сайті www.credit-agricole.ua або по телефону: 0800305555. Кредитний партнер ПАТ КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК ». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.