Перевірте СВІЙ PEUGEOT НА НЕОБХІДНІСТЬ МОДЕРНІЗАЦІЇ

Піклуючись про якість і надійність своїх автомобілів, PEUGEOT проводить кампанії з модернізації автомобілів Марки, які знаходяться в експлуатації. Мета таких кампаній – забезпечити максимальну безпеку і гарантувати надійність автомобіля протягом всього терміну його використання. Модернізація передбачає перевірку машини і, в залежності від її стану, заміну окремих вузлів або деталей.

Власники автомобілів PEUGEOT можуть онлайн перевірити, чи немає необхідності в модернізації їх автомобілів. Це можна зробити на офіційному сайті виробника за посиланням: http://bit.ly/2t8q1jY

Просто вписавши в спеціальне поле 17-значний номер кузова автомобіля (VIN), власник авто відразу отримає інформацію, чи потребує модернізації його автомобіль, і якщо так, то які роботи необхідно виконати. Номер кузова можна знайти в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу або під лобовим склом автомобіля, а саме – в лівому нижньому кутку.

Якщо для автомобіля є необхідність провести модернізацію, необхідно звернутися в офіційний дилерський центр PEUGEOT і узгодити час проведення відповідних робіт. Всі послуги, спрямовані на вдосконалення автомобіля в рамках заходів зі модернізації – безкоштовні.

Щоб дізнатися більше завітайте до нашого ДЦМодерн-Авто:

м.Івано-Франківськ

вул.Максимовича, 15

тел. (0342) 70-55-70

моб.+38067 344 03 22;  +38050 372 90 01