3-циліндровий бензиновий турбований двигун Групи PSA1,2PureTech нагороджений титулом «Двигун року»

Вісімнадцята церемонія присудження премій «Двигун року» завершилася в Штутгарті. У категорії від 1 до 1,4 л міжнародне журі присудило перемогу бензиновому двигуну Групи PSA: 3-циліндровому турбо-мотору PureTech об’ємом 1,2 л.

Промисловий і комерційний успіх
Втретє поспіль двигун PureTech отримує цю престижну нагороду і підтверджує комерційний успіх. Двигун доступний в двох модифікаціях, 110 і 130 к.с. (PureTech 110 S & S і PureTech 130 S & S).
– Більш 850 000 двигунів PureTech випустив завод Française de Mécanique в м Дувр (Франція) та м Сян’ян (Китай) з моменту запуску у виробництво в 2014 році. Щоб задовольнити зростаючий попит на двигуни даної серії, Група подвоїть обсяг його випуску у Франції: з кінця 2017 року мотори PureTech будуть також вироблятися на заводі PSA в м Тремер (Франція). До 2019 року загальний обсяг виробництва перевищить 1 млн. Одиниць на рік.
– 1,2-літровий двигун PureTech потужністю 110 і 130 к.с. встановлюється на 90 модифікацій автомобілів в 70 країнах. У 2017 році він сприяв успіху нових продуктів PSA, в тому числі нового PEUGEOT 3008, визнаного «Автомобілем року 2017», і нового CITROËN C3.
– На ринку Європи на частку 1,2-літрового 3-циліндрового двигуна PureTech припадає третина продажів всіх бензинових і дизельних моторів Групи.

Ефективний і екологічно безпечний мотор
Вже довів свою ефективність, в тому числі при роботі на низьких оборотах, 1,2-літровий 3-циліндровий двигун PureTech, буде знову удосконалений: до кінця 2017 року підвищено його ефективність і знижений обсяг споживання палива (до 4%) за рахунок впровадження таких рішень:
– установка фільтра твердих частинок GPF (Gasoline Particulate Filter) для бензинових двигунів – це дозволить знизити викид частинок більше, ніж на 75%. Рішення впроваджується, передбачаючи введення в Європі і Китаї нових стандартів технічного регулювання в 2020 р .;
– підвищення ефективності роботи двигуна, завдяки створенню додаткового тиску 250 бар в циліндрах і оптимізації циклів;
– зменшення тертя і новий турбокомпресор;
– більш компактний двигун для поліпшення аеродинаміки.
Коментуючи завойований титул, Крістіан Шапелль, Віце-президент Групи PSA, керівник напрямку силових агрегатів і шасі, зазначив: «Ця нагорода підтверджує виняткову якість і ефективність наших бензинових моторів. Ми продовжуємо вдосконалювати двигуни внутрішнього згоряння, щоб поліпшити їх продуктивність і знизити вплив на навколишнє середовище, відповідно до завдань сучасної енергетики ».