Новий PEUGEOT 308 – втілення технологічності

Випустивши нове покоління моделі PEUGEOT 308, французький автовиробник відкриває нову сторінку історії свого бестселера. Зовні це видатний екстер’єр з агресивною вертикальною решіткою радіатора, що обрамляє знаменитий знак з левом, гладкі і плавні обводи капота і світлодіодне підсвічування у всіх рівнях комплектації.

Всередині – це інноваційна концепція організації простору водія PEUGEOT i-Cockpit з сенсорним екраном, який отримав новий графічний дизайн і пропонує швидкий доступ до всіх функцій, наприклад, 3D-навігації. Новий PEUGEOT 308 обладнаний найсучаснішими системами допомоги водієві, вже доступними в новому SUV PEUGEOT 3008.

Для надійності і комфорту на дорогах модель пропонує ряд новітніх силових агрегатів і трансмісій, зокрема новий двигун BlueHDi 130 S & S або, що нетипово для цього автомобільного сегмента, восьмиступінчасту автоматичну коробку передач в поєднанні з двигуном BlueHDi 180 S & S. Нові бензинові і дизельні двигуни відповідають екологічним стандартам Euro 6.с.

Розумний і витончений дизайн

Ідеально гармонійні пропорції PEUGEOT 308 вражають як у версії хетчбек, так і в кузові універсал. Виразний дизайн притаманний усім шести рівням комплектації: Access, Active, Allure, GT Line, GT і GTi. Завдяки дизайну екстер’єру і досконалості технологій всередині, автомобіль випромінює силу і надійність.

Плавні обводи капота підкреслюють вертикальну решітку радіатора і центральний знак з фірмовим левом і ім’ям PEUGEOT. Запального вогника зовнішності надають інтегровані в фари світлодіоди. М’язистий передній бампер красномовно заявляє про вражаючу повороткість, а три повітрозабірника знизу ефективно охолоджують двигун. У бічних виїмках розмістилися протитуманні фари. Задні ліхтарі вдень і вночі гордо демонструють знаменитий світловий автограф у формі слідів трьох пазурів лева. Короткі передній і задній звіси забезпечують новому PEUGEOT 308 відмінну маневреність.

Зв’язок і системи допомоги водієві

Розширений набір систем допомоги водієві на новому PEUGEOT 308 пропонує вісім найсучасніших систем, зокрема систему активного гальмування Active Safety Brake і систему контролю рядності руху Active Lane Departure Warning. Це перша модель Групи PSA, в якій пропонується круїз-контроль з функцією зупинки (для АКПП) або функцією уповільнення до 30 км / год (для РКПВ).

Для максимально зручного паркування новий PEUGEOT 308 пропонує камеру заднього виду Visiopark 1 з кутом огляду 180 ° і систему допомоги при парковці Park Assist, яка оцінює розмір паркувального місця і фізично паркування на нього автомобіль.

Відповідно до зростаючого попиту на всеосяжну сумісність з мобільними пристроями i-Cockpit нового PEUGEOT 308 пропонує функцію Mirror Screen, дублюючу інформацію сумісних додатків смартфона на сенсорному екрані

автомобіля. Дана система сумісна з протоколами Mirrorlink, Android Auto і Apple Carplay.

Нові ефективні трансмісії

Дизельний двигун BlueHDi 180 S & S доступний тільки у версії PEUGEOT 308 GT. Він працює в парі з автоматичною коробкою EAT8, розробленої спільно з японською компанією Aisin. Трансмісія має плавне і чітке перемикання передач, а також підтримує функцію «старт-стоп» при швидкості понад 20 км / год. Потужний і високоефективний двигун забезпечує по-справжньому вражаюче водіння.

PEUGEOT – один з перших автовиробників, підготувався до введення екологічного стандарту Euro 6.c. Такий підхід відповідає політиці Групи PSA – гарантувати клієнтам доступ до незалежної достовірної інформації про фактичні витрати палива в реальних умовах. З вересня 2018 року в Європі показники викидів в реальних умовах руху не повинні будуть перевищувати затверджені показники більш ніж в 2,1 рази.

Новий PEUGEOT 308 поставляється з лінійкою високоефективних бензинових і дизельних двигунів, що пропонують ідеальне поєднання високої продуктивності і низького споживання палива.

Трициліндровий бензиновий двигун був істотно модернізований і оснащений системою контролю викидів вихлопних газів на вході і виході, яка ще ефективніше знижує рівень забруднення. Високоточне управління уприскуванням в двигуні PureTech 130 S & S підвищує ефективність спалювання палива. Вихлопні гази проходять крізь каталітичний конвертер-нейтралізатор і пасивний фільтр-уловлювач твердих частинок. Нова шестиступінчаста механічна коробка передач по максимуму використовує високу продуктивність двигуна.

Новий PEUGEOT 308 – перша модель Групи PSA, що отримала чотирициліндровий дизельний двигун BlueHDi 130 S & S з контролем викидів вихлопних газів на вході і виході.

Ефективність роботи поліпшена за рахунок патентованої конструкції камери згоряння, якість якої переконливо довели непрості умови гонки «24 години Ле-Мана». Ще більше підвищення ефективності можливо за рахунок системи зниження токсичності вихлопу SCR (Selective Catalytic Reduction), розміщеної біля двигуна для швидкої доочистки.

Новий PEUGEOT 308 та PEUGEOT 308 SW  виробляються на заводі в місті Сошо у Франції.