Весняні знижки в офіційних сервісних центрах PEUGEOT

До 31 травня в мережі авторизованих СТО PEUGEOT в Україні проходить акція, яка допоможе власникам французьких авто вигідно підготуватися до літа. Звернувшись в сервісні центри в період дії акції, вони отримають 20% знижку на запасні частини підвіски і гальмівної системи.
Правильне обслуговування машини – важлива умова безпеки на дорогах. З настанням тепла необхідно не тільки замінити шини, також рекомендується провести діагностику і дрібний ремонт. Компанія PEUGEOT знайшла простий спосіб нагадати водіям про необхідність підготувати авто до літнього сезону: їм запропонували знижку на запасні частини підвіски і гальмівної системи. Це саме ті деталі, які найчастіше доводиться міняти після їзди по обледенілих дорогах або тривалого зимового простою.
В період весняної акції водії заощадять 20% від вартості запчастин підвіски і гальмівної системи – як при плановому, так і при терміновому обслуговуванні. Офіційні сервісні центри Peugeot в Україні використовують тільки оригінальні запасні частини і витратні матеріали, які значно підвищують безпеку і комфорт їзди. Доказом їх високої якості служить річна гарантія на оригінальні запчастини.
Всі деталі за тел. (0342) 70-55-07, моб. 097 842 89 82
м.Івано-Франківськ
вул.Максимовича, 15