PEUGEOT FINANCE запускає програму сервісного обслуговування в кредит

З вересня 2016 року у клієнтів офіційної дилерської мережі PEUGEOT в Україні з’явилася можливість обслуговувати свої автомобілі в кредит. Пропозиція поширюється на широкий спектр сервісних послуг PEUGEOT, включаючи заміну гуми, придбання запасних частин і аксесуарів, а також на послуги ремонту, малярно-кузовні роботи та інше.

Програма кредитування сервісу від PEUGEOT FINANCE* дозволить клієнтам, що не володіють всією необхідною сумою, своєчасно отримати сервісні послуги (наприклад, пройти технічне обслуговування) або придбати запчастини, а оплатити їх пізніше частинами під 0,01% річних.

Для отримання кредиту клієнту не потрібно витрачати час на візит до банку — оформлення відбувається прямо в дилерському центрі, також не потрібно надавати великий пакет документів. Ще одна перевага — мінімальний перший внесок в розмірі 25% і зручна розбивка суми, що залишилася оплати на строк від трьох до п’яти місяців.

Програма кредитування сервісу від PEUGEOT FINANCE дозволить своєчасно проводити сервісне обслуговування автомобіля, що є запорукою правильної експлуатації і збереження гарантії виробника. Детальну інформацію про програму можна отримати, звернувшись в найближчий офіційний дилерський центр PEUGEOT в Україні, або на офіційному сайті.

* Кредитний партнер ПАТ “Креді Агріколь Банк”. Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011